Перейти до вмісту

Жіноча дружба: яка вона?

Жіноча дружба буває різною. Є дружба дитяча, яка після знайомства ще в дитячому садку чи школі триває все життя. Часто у таких подруг інтереси розходяться в підлітковому віці, але буває і таке, коли саме дружба допомагає розвиватися і добиватися успіхів – адже разом сильніше і веселіше. Така дружба завжди міцна, вона перевірена часом і випробуваннями.

 

Підліткова дружба може бути тимчасовою, а може і тривалою. Саме в цьому віці у дівчини починає найяскравіше проявлятися особистість, вона кидається на всі боки, в кожному знаходячи нову подругу. Згадай себе в цьому віці – хто з «подруг» залишився з тобою до сьогодні? Часто ті люди потрібні нам, щоб зрозуміти себе і знайти, але не йдуть поруч далі.

 

Читайте також:Несподівані факти про кохання і стосунки

 

Шкільна дружба – це окрема історія. Схожа на неї і дружба університетська. Поки ви сидите за однією партою або перебуваєте в рамках одного класу (аудиторії) – все добре, але потім, роз’їхавшись і влившись у свої життя, зустрічаєтеся все рідше. Цю дружбу, якщо ти нею дорожиш, потрібно підтримувати – дзвінками, листами, зустрічами. Але, звичайно ж, дуже часто нам зовсім не цікаво, як справи в однокласників або одногрупників.

 

Дружба на роботі – взагалі щось надприродне. Тут потрібно бути уважною, щоб надмірно не відкритися, адже робоче середовище – це далеко не школа. Не плутай приятельські стосунки з дружбою, особливо в офісі. Повір, щойно хтось перший звільниться – всі ці обіцянки частих зустрічей кануть у небуття і, можливо, ви й будете бачитися, але точно не щотижня.

 

Існує ще дружба за інтересами, яка зароджується на курсах, дружба на відпочинку, коли ти зустрічаєш цікаву дівчину в готелі і проводиш у її компанії свою відпустку. І кожна з цих дружб може закінчитися, а може й перерости у щось дійсно важливе. Головне в цьому питанні – вірити в можливість і докладати зусилля для того, щоб дружбу зберегти.

 

 

Адже дружба – це далеко не стосунки, в яких заради кохання можна все пробачити. Дружба – це щось дуже приємне, важливе і складне, яке потрібно будувати своїми руками. І не важливо, коли вона з’явилася, важливо те, наскільки вона збагатила твій світ і світ твоєї подруги.