Перейти до вмісту

Жіночі імена з найсильнішими характеристиками

Тетяна

З грецької перекладається як “та, що призначає, визначає, будує”. Дійсно, Тетянам не позичати такої риси характеру, як вміння керувати і творити щось прекрасне. Будь то сім’я, робочий проєкт або новий десерт, у Тетян вистачає старанності для всього, за що вони беруться. В них дуже сильна енергетика і для власниці цього імені завоювати симпатію оточуючих просто і легко.

Олена

Жінки, які мають це ім’я, оточені світлом. Саме як “сонячне світло ” — перекладається це ім’я з грецької. Історія знає багато прикладів того, що це ім’я призначене для справжніх фатальних жінок. Навіть якщо Олені з якихось причин важко зрозуміти те, наскільки великою силою вона володіє, це питання часу і бажання. Маючи ці два інгредієнти, можна приготувати дуже смачне блюдо під назвою «чудове життя».

Читайте також Для мене це дуже велика травма дитинства і наразі я роблю все, щоб у моїх дітей такого не було.

Вікторія

З латинської перекладається як “перемога”, власниці цього імені мають дивну властивість завжди домагатися поставлених цілей. Вони можуть і в вогонь і в воду, це про них говорять «опора», тому що Вікторія зможе стати надійною супутницею життя для будь-якого чоловіка.

Ірина

Вони несуть мир, але можуть розпалювати війни за своє серце. Це, мабуть, найбільш точне визначення для імені Ірина, адже ті, хто носить його роблять це з гордістю. Ці жінки вміють себе презентувати, їх точно не запишеш до лав дурних. Вони дуже милі і жіночні, що при цьому не заважає їм будувати приголомшливу кар’єру.

Наталія

Ім’я Наталя несе в собі гармонійність і порядок. Воно таїть в собі рівновагу. Такі жінки швидко стають “своїми” в будь-яких компаніях завдяки тому, що мають ауру тепла і ніжності. Вони однаково ласкаві з усіма, хто потрапляє в їх коло спілкування і тому миттєво можуть заводити нові знайомства, варто їм тільки побажати.