Перейти до вмісту

Знаки Зодіаку, які ніколи не відмовляються смачно та багато поїсти

Лев

Для Левів дуже важливо, що вони їдять. Вони ніколи не погодяться пообідати в невідомій забігайлівці, а завжди віддадуть перевагу стравам, віртуозно приготовані шеф-кухарем. Леви рідко їдять вдома, але іноді люблять збирати гостей і балувати їх незвичайними стравами і солодощами.

Овен

Овни справжні гурмани і експериментатори смаків. В них відмінний апетит і великий гастрономічний досвід: вони багато спробували вже і планують дізнаватися смаки невідомого далі. Також вони із захватом можуть розглядати блюдо, яке збираються з’їсти і отримують естетичне задоволення від їжі.

Читайте також: Печінковий рулет з плавленим сирком

Риби

Риби саме ті, хто заїдає стрес солодким або снеками. Риби дуже люблять національні кухні, зате з холодом ставляться до фастфуду і вуличної їжі.

Терези

Терези люблять поїсти не тільки часто, але і багато. Вони — любителі перекусів між основними прийманнями їжі. Терези ніколи не задумаються над тим “їсти чи не їсти”, бо навіть вночі для них відповідь буде позитивна. Таке неправильне харчування хоч і веде до зайвої ваги, Терезів це мало турбує.