Перейти до вмісту

Знаки Зодіаку, які стануть найщасливішими матерями у 2021 році

Раки

Раки хоть і не планували ставати матерями, але саме цього року можуть почати готуватися до поповнення. Розуміючи, що за вікном процвітає криза, вони хотіли максимально сконцентруватися на роботі. Але Всесвіт апелює до інших фактів: Жінки-Раки можуть стати воістину щасливими тільки за наявності дітей. А проблеми… всі вони так незначні в порівнянні з новим статусом.

Тельці

Малюк принесе багато щастя сім’ям цих жінок. Правда, розповісти про цікаве положення всім й одразу вони навряд чи захочуть. Бажання стати матерями було настільки велике, що Тельцям буде важливіше в повній мірі насолодитися відчуттями наодинці з собою.

Читайте також: Знаки Зодіаку, під якими народжуються ідеальні дружини та господині

Діва

Прекрасні новини про поповнення очікують їх вже в найближчі місяці. Астрологи застерігають представниць цього знака від надмірної емоційності і переживань: і грошей, і інших ресурсів цілком вистачить, щоб дати малюкові необхідне.

Стрільці

Стрільців чекає відразу кілька сюрпризів. Друга половинка може спонтанно запропонувати незабутню подорож, в якій і вийде спланувати дитину. Підготовка стати мамою буде досить клопіткою, проте вже в перші місяці після його появи на світ режим відновиться, а мамі з татом залишиться лише насолоджуватися новими або давно забутими відчуттями.