Перейти до вмісту

Знаки зодіаку які створені для шлюбу

Рак
Якщо вам вдалося домогтися прихильності жінки, народженої під знаком Рака, то її любов буде абсолютною, а сама вона буде готова піти за вами хоч на край світу.

Почуття такої жінки завжди дуже сильні. Часом це призводить до надмірного драматизму. Але це невелика ціна за те, щоб жити в раю, як це описано в «Тисячі і одній ночі».

З нею ви будете почувати себе королем, оточеним найсмачнішими стравами і затишком дбайливо доглянутого будинку. Кожному чоловікові хотілося б після важкого робочого дня обійняти саме таку жінку.

Діти для неї священні, а тому вона часто ставить їх потреби вище власних.

Від свого чоловіка вона чекає ласки, турботи і чесності.

Лев
Жінка-Лев – сильна і сувора. Це справжній воїн, що володіє неймовірною силою і здібностями. Але їй все одно поруч потрібен той, хто допоможе відкрити кришку консервної банки або підточити ножі.

Ви будете захоплюватися нею. А вона буде вкладати в те, що робить для вас, всю себе. З нею ви, нарешті, дізнаєтеся, що таке справжня любов. Навіть коли вона злиться, то робить це по-своєму чарівно.

Читайте також Варення з абрикосів

За своїх дітей вона готова боротися з люттю левиці. Вона постійно перебуває поруч, і якщо хтось спробує їм нашкодити, йому буде непереливки.

Від свого чоловіка вона чекає захоплення.

Козеріг
Вона прикладає неймовірні зусилля для досягнення всіх своїх цілей, але ви ніколи не побачите на її благородному лобі ні краплі поту. Ця жінка може впоратися з речами, які зламали б будь-якого чоловіка. І робить це настільки обережно і з такою гідністю, що ви мимоволі засумніваєтеся, чи гідні її взагалі.

Якщо думаєте, що заслуговуєте бути з нею, спочатку переконайтеся, що ваша любов буде продовжувати горіти вічно, навіть коли все інше навколо вже згасло.

З нею кожен день ви будете ставати все краще і краще, поки одного разу не зрозумієте, що з жаби перетворилися в принца. Вона розуміє вас краще, ніж ви самі себе. І щоб розкрити весь ваш потенціал, вона зробить все можливе.

Вона сувора, але справедлива мама. З-під крила таких жінок в світ виходять справжні переможці і лідери.

Від свого чоловіка вона чекає, щоб у нього був характер і сталість. Цьому, до речі, можна повчитися на її прикладі.