Перейти до вмісту

Знаєте, хто насправді любить?

Хто точно вас любить? Чи це завжди той, хто називає вас котиком, зайчиком, сонечком і ведмежатком? Напевно, ні.

Це той, хто піклується, хто не дозволяє застудитись і змушує одягати шапку, теплі колготи і рукавиці. Той, хто забере вас додому, коли вам буде погано, обійматиме до ранку і ще довго не відпускатиме, аж поки вам не стане краще. Цей той, хто розповідає вам про довіру до вас і довіру до нього, про те, що ви можете йому довіряти, можете розповідати і це залишиться між вами. Той, хто зможе вас зрозуміти і без слів. Йому достатньо одного вашого погляду і він вже зробить все, що від нього залежить, щоб ви усміхнулись.

Читайте також: Перед одруженням мене хвилювали різні питання, але точно не ті, від яких потім прийшли проблеми.

Він не думає про вашу вагу, ріст, стиль одягу і вибір між підборами й кросівками. Йому не соромно познайомити вас із друзями в будь-якому випадку і будь-якому вашому вигляді. Бо ви завжди прекрасна для нього. Це той, хто пам’ятає ваші спільні дати, мрії, плани. Той, хто впустив вас у своє життя, як в дім, і дозволяє там наводити лад. Це той, хто не пошкодує декількох хвилин і грошей для того, щоб потішити вас тюльпанами. Він знає, яка пісня може тобі сподобатись і радо надсилає її з текстом «послухай!».

Він пропустить заради тебе важливий матч і вечірку з друзями, віддасть перевагу затишному вечору. Він не дасть тобі плакати, буде тримати щастя в долонях перед тобою. Він не зрадить тебе і не віддасть нікому, бо любить. От ким є той, хто любить…