Перейти до вмісту

Зробіть свої брови ідеальними: помилки, яких не можна допускати при вищипуванні брів

 – Не висмикуйте волоски проти напрямку їх зростання

Видаляти волоски проти напрямку їх зростання не можна, тому о вони вростуть під шкіру і вам дуже важко буде від них позбутися.

 – Не намагаєтеся домогтися ідеальної симетрії

Так, як наше обличчя має легку асиметрію, то можна відносно неї, вигідно підкреслити природну красу. Дозвольте бровам трохи відрізнятися одна від одної. Але старайтеся зробити так, щоб початок і кінець брови були симетричними.

 – Не використовуєте трафарети для брів

Завдяки трафаретам, ви можете полегшити процес корегування брів, але використовувати їх не бажано. Насправді, вам буде дуже важко підібрати відповідні трафарети, які будуть підходити овалу вашого обличчя.

 – Не висмикуйте відразу декілька волосків

Коли ви висмикуєте кілька волосків одночасно, ви робите собі боляче, а також ви не зможете видалити їх з коренем. Якщо ви ще й перестараєтеся з висмикуванням, то можете залишитися з тоненькими бровами.

 – Не користуйтеся дешевим пінцетом

Неякісний пінцет може пошкодити і зламати волоски, що сприяє їх вростанню під шкіру. Обирайте пінцет виготовлений з нержавіючої сталі, з скошеним і добре заточеним кінчиком, щоб було легко висмикнути навіть найтонші волоски.

Читайте також: Чоловік привів у наш дім коханку. А коли про це дізналися його батьки, то сказали, щоб син покинув будинок разом з новою жінкою і дав нам з сином спокійно жити

 – Припиніть висмикувати брови кожного дня

Не робіть це кожного дня. Процедуру потрібно проводити 2 рази у місяць, щоб не травмувати шкіру і не перестаратися з вискубуванням.

 – Не підстригайте брови ножицями для кутикули

Ножиці з закругленими лезами – погана ідея. У підсумку ви не зможеде побачити, які волоски ви зрізали, а які залишили. Тому підстригайте брови ножницями, у яких прямі леза.

 – Не залишаєте маленькі волоски

Якщо ви залишити маленькі і прозорі волоски, то ваші бови будуть здаватися неоханійні. Щоб позбутися від них, крім пінцету, ви можете використовувати спеціальний віс.

 – Не робіть корекцію брів перед дзеркалом, що збільшує

У дзеркалі, яке більшує, неможливо адекватно оцінити, де і скільки волосків насправді потрібно видалити. Найкраще проводити корегування за наявності денного освітлення і перед звичайним дзеркалом.