Перейти до вмісту

Зробити собі гарні брови можна навіть вдома.

Красиві брови – обов’язкова риса доглянутої жінки. Правильна форма брів допомагає створити індивідуальний образ і стиль. Вони не тільки роблять погляд більш виразним, але і візуально коригують недоліки і підкреслюють переваги. Від форми брів залежить те, як нас сприймають оточуючі. Звичайно, багато залежить від нашої міміки і настрою, але великий внесок роблять і брови.

 

 

Розчісування

Спершу ретельно прочешіть брови, спрямовуючи щіточку трохи вгору. Так ви зможете рівно укласти волоски за довжиною, побачити ті, що “вибиваються”, і які потрібно буде підрізати.

 

Читайте також Скраби для тіла в домашніх умовах

Нанесення форми олівцем

За словами експерта, щоб правильно виділити брови, потрібно визначити “початок” і “кінець” бровної дуги. Для цього візьміть олівець для брів і тримайте його вертикально, спрямовуючи його від середини ніздрі до внутрішнього куточка ока. Починайте фарбувати брови з того місця, де починають зростати волоски, це і є ваша перша точка. Другу можна знайти, якщо повторити ту ж саму дію, використовуючи відстань від зовнішнього куточка ока до кінчика брови.

 

 

Профарбовування

Далі можна розпочинати заповнення брів за допомогою олівця. Експерт радить використовувати автоматичні олівці з максимально тонким грифелем, щоб “штрихування” виглядало максимально природно. Найкраще вибирати відтінок олівця, який на один тон світліший за колір вашого волосся. Наприклад, якщо ви білявка, то беріть сіро-коричневі грифелі.

 

 

Розтушовування

Обережно розтушуйте великі мазки і похибки від олівця за допомогою щіточки або пензлика.

 

 

Надання ефектності

Для того, щоб зробити брови більш ефектними, ви можете скористатися рідкою підводкою або лайнером для брів. З їх допомогою можна малювати ще більш тонкі штрихи, ніж олівцем.

 

 

Фіксація

Зафіксуйте волоски за допомогою прозорого гелю для брів, щоб укладання трималося протягом усього дня.