Історії

– Зрозумій мене правильно, я не можу більше тебе кохати, ти ж моя ровесниця, а мені хочеться молоду та красиву жінку

З чоловіком ми одружилися молодими. Зразу після весілля ми взяли гарну простору квартиру в іпотеку та пішли двоє працювати у хорошу торгівельну компанію. Мали непогану зарплату, згодом я пішла в декрет, тоді було трошки важче, бо довелося проживати лише на зарплату чоловіка.

Іпотеку ми взяли на 8 років, тому коли дочка пішла в садок, нам залишилося виплачувати ще 3 років. Після декретної відпустки мені запропонували стати заступником головного бухгалтера. Я відразу погодилася, та й зарплата там була висока. Так вийшло, що мій хороший дохід допоміг виплатити іпотеку швидше.

Після квартири ми взяли собі машину, їздили відпочивати за кордон та ні в чому собі не відмовляли. Але з часом я помітила, що чоловік став дивно себе поводити. Він почав пропадати на роботі, у мене були певні сумніви, але я просто не хотіла вірити в те, що чоловік може мені зраджувати.

Так з Андрієм ми прожили ще чотири роки, поки одного дня в мій кабінет не прийшла співробітниця і не сказала, що в неї вже довгий час роман з моїм чоловіком. Я просто усміхнулася їй у відповідь й зберігала спокій, хоча відчувала, як втрачаю відчуття реальності.

Читайте також: – Беріть собі та виховуйте, бо у нас немає грошей, – заявила вона, та вручила моєму чоловікові немовля, – ви недогледіли мою дочку. Винні в тому тільки ви

Ввечері я сіла біля чоловіка, і почала йому це все розповідати. Андрій у той момент був спокійний, як ніколи і не став заперечувати. Він відразу погодився на розлучення. Перед цим я поставила йому головну умову — він погоджується залишити квартиру мені з донькою, а я не буду подавати на аліменти. Так разом і дійшли згоди.

Уже після розлучення, я запитала в Андрія, чому він так вчинив. Тоді він мені відповів: “Зрозумій мене правильно, я не можу більше тебе кохати, ти ж моя ровесниця, а мені хочеться молоду та красиву жінку”.

З того моменту пройшло уже 3 роки. За цей час у мене появився молодий чоловік. Одружуватися поки що я не поспішаю, не бачу в цьому необхідності. Але нещодавно, до мене подзвонив мій колишній чоловік, і став вибачатися та проситися назад.

Він хотів молодої жінки, але коханка його відразу залишила, як дізналася, що квартира залишилася мені з дочкою. Я точно для себе вирішила, що зрадника у своє життя пускати не хочу. Зараз я щаслива, у мене є коханий чоловік, який любить та поважає не тільки мене, а й мою дочку.