Перейти до вмісту

– Звичайно, що читав твоє повідомлення. Але треба було швидше написати мені, і ти б її не побачила тут . – Я не встиг.

Одного літнього дня, Марина вийшла з роботи, зайшла ще за продуктами у магазин й стала писати повідомлення чоловікові.

У той момент, вона була щаслива, адже отримала посаду на роботі, про яку так довго мріяла. Марина немов летіла додому. Вона купила маленький торт та пляшку вина, адже хотіла відсвяткувати своє підвищення. Ліфт не працював, вона побігла по сходах, все з тією ж посмішкою дістала ключ і відкрила двері.

Вона зайшла у квартиру та стала швидко роздіватися. Було чутно, що у ванній ллється вода. “Напевне пішов у душ” – подумала дівчина. Вона зняла пальто, дістала з сумки торт і раптом побачила, як з кухні спішно виходить якась дівчина, розгублено задкує до дверей, узувається і зі словами:

– Я прошу вибачення, я просто не встигла піти, – і швидко вибігла з квартири.

Марина не могла і слова промовити. В цей момент з ванної вийшов Олег. Дівчина стояла з тортом у руках і розгублено дивилася на нього. Що вона могла подумати? А їй і не треба було думати – вона бачила все на власні очі.

– Ти читав моє повідомлення? – запитала Марина.

Читайте також: Рецепт приготування гарбузового соку на зиму

– Звичайно, що читав. Але треба було швидше написати мені, – відповів Олег. – Я не встиг.

– А як ти думаєш, це нормально? – поцікавилася вона.

– Цілком, а що тут такого? – відповів чоловік і додав, – ти роздягатися будеш або так і будеш стояти в порозі?

У Марини почали котитися сльози з очей.

– Рідна, а чому ти плачеш? – Олег схопив її за руку та відвів на кухню, – ходи, водички вип’єш, що ж так через роботу переживати?

Марина була просто шокована. Коли вона зайшла на кухню то побачила накритий стіл: стояли її улюблені канапки, салатик і тортик. А у вазу стояли червоні троянди.

– Я подумав, що тобі буде приємно відзначити таку важливу подію у твоїй кар’єрі, а тому замовив вечерю з ресторану, роздягайся, давай відкриємо вино і будем святкувати.

Марина просто сіла за стіл і знову розплакалась, але цього разу уже від щастя.