fbpx

Звичайно, що Ігор більше ніколи не приїжджав до нас в село. Він добре усвідомлював, що дитина — це неабияка відповідальність. Лише згодом, я дізналася, що я у нього була не одна. Тепер я остаточно змирилася зі своєю долею.

Зараз мені вже виповнило 50 років. Знаєте, я б ніколи не могла повірити у те, що зі мною може трапитися така історія. А все через цей Інтернет.

Коли я була молодою дівчиною, то почала зустрічатися з досить заможним нареченим на той час. Я жила в селі, там і виросла, а Ігор мій приїжджав з міста до свого хорошого друга. Всі ми дружно ходили колись на танці. Звичайно, що час тобі був досить важкий, але ми старалися завжди знайти позитив у всьому. Мені тоді було дуже добре, тому що я була по вуха закохана в Ігоря. Результатом нашої палкої любові стали дівчатка-двійнята.

Як тільки я зрозуміла, що в положенні, то одразу пішла до друга Ігоря, щоб він сповістив йому радісну звістку, але пройшов вже деякий час, а відповіді я так і не отримала. Тоді телефонів не було, тому я залишилася одна з величезною проблемою.

Звичайно, що Ігор більше ніколи не приїжджав до нас в село. Він добре усвідомлював, що дитина — це неабияка відповідальність. Лише згодом, я дізналася, що я у нього була не одна. Тепер я остаточно змирилася зі своєю долею.

Потім мені стало абсолютно байдуже, куди насправді подівся мій Ігор, а точніше, він більше не був моїм. Бачити його я взагалі не хотіла. Минуло три роки, мої діти пішли в дитячий садочок. Разом з дівчатками я переїхала в місто там влаштувалася на хорошу та перспективну роботу.

Читайте також Розпочали ми наше спільне життя. Спочатку все було немов у казці, а потім почався жах.

Мені було досить складно виховувати дівчаток самотужки, але я впоралася. Зараз вони вже дорослі, у кожної є вже своя сім’я.

Я так і не змогла влаштувати своє особисте життя, якось не вдалося мені зустріти ту людину, яка б стала мені хорошим чоловіком.

Найцікавіше сталося зовсім недавно. Через стільки років, до мене у Фейсбуці написав Ігор. Вже з першого повідомлення він почав мене звинувачувати у тому, що я приховала дітей і нічого йому не розповіла.

Я прекрасно розуміла, що він все знав з самого початку, просто тоді йому зовсім не потрібно було проблем. Від спільних знайомих я дізналася, що Ігор розлучився, а жінка його взагалі заборонила бачитися з дітьми. Напевно був дуже «хорошим» батьком, а тепер, коли залишився наодинці з собою, то згадав про мене та моїх дітей. Я не стану його запасним аеродромом.

Досить дивно, але мені навіть не було з ним про що спілкуватися, він викликав у мене лише відразу та одні негативні емоції. Попросила своїх дівчат, щоб вони його заблукували в соціальних мережах.

facebook