Перейти до вмісту

Звичайно, що жити з некоханою жінкою набагато комфортніше, ніж з тою, до якої твої почуття важко описати декількома словами.

Тобі буде байдуже до її примх і бажань.

Навіть коли вона просить посеред ночі принести склянку вишневого соку, ти встаєш і набираєш просту воду, і робиш це з чистою совістю. В тебе ніколи не буде відчуття провини, коли ти не слухаєш її розповіді, а намагаєшся вловити краєм вуха новини по телевізору.

Тобі байдуже на її образи та зауваження, і вона просто змушена після цього робити перший крок. Адже відчуває, що від тебе його чекати не слід. Примирення зазвичай важливе для тих, кого почуття зачепили, але це теж буде не про тебе.

Читайте також То гроші нашої сім’ї і вони належать лише нам.

Ти відчуваєш себе сильним і незалежним, адже не боїшся її втратити, ти не думає про спільне майбутнє з нею і чиниш завжди так, як вважаєш за потрібне.

Ти не розчаровуєшся.

Тобі абсолютно байдуже на її помилки та невдачі. Ти не вважаєш її частиною свого життя. Звільнили її з роботи, чи завалила вона іспит – тебе це абсолютно не зачіпає.

Ти не ревнуєш.

Коли ти бачиш, як до неї залицяються інші, ти взагалі не бентежишся, а просто спостерігаєш, «екзаменуючи» її моральність. І якщо вона не пройде іспит, тебе наповнить гнів, але через те, що це зачепить твоє самолюбство.

Ваші відносини це дивна суміш дружби з сестрою і любовний зв’язок пенсіонера з путаною.

Ви проводите час разом, ви спілкуєтеся на різні теми, рідко сваритеся. А в інтимній справі все буденно і просто. Ваша мета стає лише простим задоволенням фізіологічних проблем.

 

Але іноді тобі раптом здавлює горло відчуття безглуздості й безвиході.

Невже все життя було заради цього?

Ти просто дивишся їй в очі і розумієш, що вона даремно витрачає час на тебе. Вона не варта того, щоб бути з чоловіком, який її не кохає. Ти хочеш їй крикнути, щоб вона схаменулася, але в її очах немає страху, вона не чує твій крик, вона тобі вірить. І ти мовчиш.