Перейти до вмісту

Звичайно я підозрювала, що там буде самотній чоловік, а мої друзі звідники, але йшла туди не заради знайомства. Просто хотілося суспільства.

Мене в гості запросила подруга з роботи. Таке буває вкрай рідко. Коли тобі 38 і ти не заміжня, дівчата бачать в тобі тільки конкурентку і не особливо хочуть показувати подругу чоловікам. Звичайно я підозрювала, що там буде самотній чоловік, а мої друзі звідники, але йшла туди не заради знайомства. Просто хотілося суспільства. І ось ми за столом.

Господиня дому пропонує спробувати її кулінарні шедеври і доглядає за гостями. Звичайно, самим останнім прийшов він. Подруга – Наташа, знайомся, це Василь. Василь – Дуже приємно! Я – Взаємно! Василь був явно збентежений. Його щоки горіли на пухкому обличчі. Повненький з недопрасованою сорочкою і переборщив з парфумом. Він був досить милий, але все видавало холостяцьке життя.

Читайте також  Ми все ж одружилися. З моєї сторони прийшли тільки кілька друзів, батьки не пішли на моє весілля-сказали, що я зрадила їх.

Мабуть, костюм він носить не часто. Коли він сів, то першим ділом всі питання посипалися в його сторону. Друзі явно намагалися його врятувати і дати можливість показати себе в кращому світлі. Чоловік подруги всіляко наштовхував на розмову про те, який же він хороший хлопець. Потім всі переключилися на мене. І волею неволею ми трохи поспілкувалися. У нашій компанії була ще одна запрошена пара. Вони обидвоє були в дорогому одязі, але жінку видавала відсутність догляду за собою. Вона хвалилася дорогими покупками і косметологами. Вела себе зарозуміло. З нею був не менше зарозумілий чоловік. Він всім своїм виглядом показував свою перевагу над іншими чоловіками. Жарти з сарказмом і хвастощі. На відміну від його дружини він виглядав дуже добре і був упевнений в собі. Він явно займався спортом – відмінна постава і відсутність пивного живота.

Костюм для нього точно був звичною справою. Доглянута зачіска. Він був неперевершений і знав це. Він красиво говорив компліменти всім присутнім жінкам і був галантний. Час пролітав дуже швидко і нам вже збиралися виносити торт. Гості допомогли прибрати брудний посуд зі столу, щоб підготувати тарілки для десерту. У якийсь момент ми залишилися з зарозумілим чоловіком наодинці. І він як би ненароком сказав, що ви не соромтеся, якщо вам знадобиться допомога, телефонуйте. Без чоловіка жінці може бути важко. І простягнув візитівку. Звичайно …

Я прекрасно розуміла до чого йдуть всі ці візитки. Відвернулася, сказала, що сама з усім справляюся, і швидше попрямувала в іншу кімнату до інших. У цей момент назустріч вийшла його дружина. Її погляд точно не обіцяв нічого доброго, здається, він не встиг заховати візитку і вона зрозуміла, що сталося. За столом тепер вона була похмура і мовчазна. Спробувавши трохи торта, вони швидко почали збиратися. Здається, я вже виправдала статус викрадачки чужих чоловіків. Через пів години я теж почала збиратися додому, і що ви думаєте, звичайно ж незграбний чоловік негайно запропонував провести мене. Фраза, мабуть, була заучена заздалегідь. Я погодилася.

Але на вулиці сказала йому, що не шукаю відносин, а наші друзі звідники. З жалості я з ним точно не хотіла зустрічатися. І ось, заходячи додому, чую дзвонить мобільний.

– Ти вдома? Я чомусь так і думав, що ти будеш одна. Василь явно не в твоєму смаку. У тебе буде час зустрітися?

Рука тремтіла. Я скинула. Ну як вони можуть ?! З телефонної трубки я чула голос чоловіка подруги.