Звички, що крадуть наше щастя

Життя цікава річ, але не завжди ми можемо правильно прийняти його.Інколи наші звички крадуть у нас, наше щастя, а найголовніше це те, що ми самі їх створюємо.Варто позбутися деяких із них:

1. Прагнення до досконалості
Все завжди складно, якщо ти – перфекціоніст.Завжди знайдеться той, хто в розумінні перфекціоніста все одно в чомусь краще – будинок, квартира, кар’єра, сім’я, зачіска.
Моменти щастя для такої людини дуже швидкоплинні і рідкісні – тільки тоді, коли він відчув, що виконав щось ідеально, і до тих пір, поки не побачив, що хтось зробив це ще краще.

2. Спілкування з людьми, які вічно чимось невдоволені.
Ми не можемо повністю відгородитися від інших людей і жити відлюдником, нікого і нічого не слухаючи. Ті, з ким ми спілкуємося, мають на нас досить великий вплив.Слідкуйте за своїм оточенням.

3. Постійні думки про минуле і майбутнє, замість теперішнього
Правило «тут і зараз» знають всі. Зосереджуючись на думках про майбутнє або минуле, ми втрачаємо відчуття моменту, котрий відбувається в найважливішому часі – «зараз».Ми частіше зациклюємся на чомусь негативному, і набагато рідше ми згадуємо приємні моменти.
Для всього є свій час – посумували, проаналізували, зробили висновки і рухаємося вперед.

Читайте також:Улюблені страви згідно вашого знаку зодіаку

4. Порівняння себе і свого життя з іншими.
У когось завжди щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя може бути набагато гірше, ніж у вас. В цілому, постійне порівняння себе з кимось – жахлива звичка.

5. Фокусування на негативних моментах у житті.
Далеко ходити не потрібно – постійте в черзі, де багато пенсіонерів і тіточок передпенсійного віку, які черпають основні новини з ТБ-передач і радіо. Всі розмови про те, що навколо постійно крадуть, вбивають, звільняють з роботи і «кращі» друзі відводять з-під носа чужих чоловіків, і жінок.

6. Залежність від думки оточуючих.
Перед тим, як щось зробити, ви завжди думаєте: «А що люди подумають чи скажуть?». Вам може здаватися, що люди вас засудять з приводу тої чи іншої ситуації, але насправді це не повинно вас хвилювати, це ваше життя, і тільки ви маєте право на вибір, незалежно від того, що про вас подумають оточуючі вас люди.

7. Ускладнювати собі життя.Часто ми самі створюємо собі видумані перепони, які насправді існують тільки в нашій голові.Варто дозволити собі відноситися до життя простіше.