Перейти до вмісту

Звички які шкодять вашому обличчю

Вологі серветки

Зручність в цьому є звичайно, але користі мало. Інколи вони стають нам у пригоді, наприклад в поїзді, на прогулянці або ж кафе. Та кожного дня використовувати їх для обличчя особливо не варто. Звичайні серветки з магазину не знімають добре макіяж, тож очистити шкіру від пилу та бруду малоімовірно. Найкраще придбайте міцелярну воду, та очищуйте шкіру обличчя, вона дозволить шкірі дихати

Руки

Шкідлива звичка чіпати своє обличчя може обернутися для жінок з гарним обличчям до появою прищів. Подумайте і уявіть скільки бактерій туди можуть попасти. Ми на протязі дня тримаємо гроші, торкаємося дверей в транспорті. Візьміть собі до уваги, тільки чистими руками можна торкатися шкіри обличчя.

Латте – як ранковий ритуал

Кількість молока якого додають в напій справа дуже важлива. Деякі дерматологи дійшли висновку, що у деякої частини людей є непереносимість лактози це – спричиняє появі прищів. Можливо, це вас і не стосується,але спробуйте обмежити себе в молочних продуктах на 2-3 тижні і, якщо стан вашої шкіри покращиться це піде вам на добро.

Читайте також: Що таке – щастя?

Подушка

Важливий склад подушки тому, що це відіграє важливу роль для вашої шкіри. Якщо вона у вас пір’яна і якщо ви міняєте постіль тільки раз на тиждень, прийшов час змінювати ці неправельні звички. Пух і перо це – місце де часто заводяться кліщі та інша нечисть. Що спричиняє акне та алергії. Поміняйте подушку на синтетичний склад і міняйте наволочку кожні 2-3 дні. Через 1-2 тиждень ви замітите, що висипання зменшилися.

Нелюбов до води

Ми зараз не про банні процедури. Як вам відомо коли в організмі мало води, це позначається на сухості шкіри. Ми маємо давати організму достатню кількість води, це допоможе швидше виводити токсини і надасть вашій шкірі свіжості.