Перейти до вмісту

Зять у неї не викликає поваги.

– У нас з чоловіком зараз дуже скрутний період в житті, а моя мама любить подзвонити й запитатися – ну що, ви там зовсім без грошей сидите, так? Останню цибулину без солі вже доїли чи ще ні? – зі смутком розповідає Віра. – Я говорю їй – у нас все добре, поки живемо скромно, ось Дмитро цього тижня приніс гроші. А вона далі не може зупинитися – скільки він там міг заробити? 200 гривень? Хіба це назвеш заробітком?

 

– Як тільки я почала помічати, що з ним щось не так, я одразу побігла до спеціалізованих фахівців, але вони лише відмахувалися від нас – все добре буде, не переживайте за нього. А в три роки Вірі повідомили невтішні новини.

На Сашка йде вся його пенсія, а також Віра приділяє весь свій вільний час тільки йому: возить його на розвиваючі заняття та в басейн.

А два роки тому у її Дмитра почалися проблеми з роботою. Ще до заміжжя він прекрасно заробляв та приносив додому непогані гроші. Віра ніколи не була вимогливою жінкою. Подружжя виплатило кредит за свою однокімнатну квартиру, зробили там якісний ремонт та народили дітей. Якби складалося все за планом, то Олександр ходив би в садочок, а Віра вийшла б на роботу і тоді, вони з чоловіком взяли б кредит на двокімнатну квартиру, адже дітки дорослішають і потрібно думати й про їхнє майбутнє.

Читайте також Як тільки ми одружилися, він дуже змінився

Але у них почалася чорна смуга в житті. Працювати Віра зможе не скоро.

Дмитро переходить з одної роботи на іншу. Кожна фірма на початку пропонує гарну зарплату, а потім розпочинаються якісь штрафи, які вираховуються з зарплати, а на ці гроші не сильно нагодуєш сім’ю з чотирьох людей. Дмитро шукає знову чогось кращого, а зараз в цю кризу з роботою взагалі не так все просто.

– Ну що, як там твій заможний чоловік? – говорить мама. – Знову без роботи сидить? Зрозуміло. А чому він знову поміняв роботу?

Міняє Дмитро роботу, далеко не по своїй волі. В черговий раз коли його звільняють він йде туди, куди його беруть ось прямо завтра, тому що у нього є сім’я і немає часу вибирати.

Радію, що ми не встигли взяти другий кредит на квартиру, тобі б ми взагалі не мали за що жити.

– Старшому сину потрібно купити нову куртку, минулорічна вже замала! – жаліється Віра. – Ми з Дмитром собі взагалі нічого не купуємо. У мене дуже болить зуб, але поки не маю можливості записатися до стоматолога.

– Так попроси у матері! – каже якось Вірі подруга. – У вас зараз дуже важкий період в житті. Це ваша родина!

Мама Віри досить забезпечена жінка. Працювала колись на хорошій роботі, важко ніколи не працювала, зробила накопичення. На пенсію вийшла з хорошим запасом грошей, перед кризою дуже вдало купила валюту. Напевно через це, Віри мама не дуже може зрозуміти свого зятя.

Зять у неї не викликає поваги. Він сам винен, що у нього все так. А зараз, коли у них в сім’ї почалися проблеми, теща зовсім вважає його невдахою.

– Моїй мамі нереально щось пояснити! – говорить Віра з сумом. – Я не піду просити грошей у матері. Вона лише посміється з нас.