Перейти до вмісту

10 поганих привичок, від яких треба позбутися до 30 років

1. Жити в очікуванні вихідних.

Плануйте на вечір після роботи щось інтересне. Заведіть собі хоббі, зустрічайтеся з друзями, просто відволічіться від комп”ютера. Тоді будні перестануть тягнутися в очікуванні вихідних.

2. Купляти ультрамодні речі, які скоро виходять з моди.

Такий одяг ми одягаємо 5- 7 раз в сезон, а потім він перестає бути актуальним і пилиться в шафі. Краще купляти речі, які служитимуть довше, нехай навіть і не модні.

3. Чіпатися за дружбу, яка уже вичерпана. 

Чим ближче до тридцятиліття, тим менше зазвичай залишається друзів. Спілкування з однокласниками і одногрупниками поступово сходить нанівець і з цим потрібно просто змиритися. Не звинувачуйте себе. Вкладайте більше сил і часу у відносини з тими хто вас цінує.

4. Не дотримуватися режиму сна.

Більшість кожного дня лягає спати в різний час, частіше за все дуже пізно. Це погано відображається на якості сну. Виробіть підходящий режим сну і дотримуйтеся його.

5. Робити щось, тому що, ви як би мусите. 

Життя надто коротке, щоб тратите час на те, що вам не хочеться робити. Наприклад, не варто ходити на вечірки або різні зоходи, тільки тому, що мусите там бути.

Читайте також: Ти згадаєш ту дівчину, яка любила тебе більше всіх

6. Проводити час з людьми, які заставляють вас відчувати себе нікчемою.

Краще проведіть час з тими, хто вас любить. Навчіться цінувати людей, які приймають вас такими, які ви є.

7. Обманювати себе.

Картопля, звичайно овоч, але він не допоможе вам схуднути. Заняття на біговому тренажері, коли ви постіно заглядаєте у телефон, з натяжкою можна назвати тренуванням, але користі від неї не багато. Ви робите це для себе, а не для інших, тому викладайтеся на повну.

8. Ставити нездійсненні цілі.

Припиніть вкладати сили в цілі, які неможливо досягнути. Ціль повинна бути чіткою і мати крайній термін.

9. Проводити мало часу з батьками.

З роками розумієш, що сім”я- саме головне в житті. Не спирайтеся на свою зайнятість. Частіше дзвоніть батькам, вечеряйте разом, або проводіть з ними вихідні.

10. Порівнювати своє життя з чужим.

Люди викладають у соцмережі тільки те, що хотять показати іншим. Такі фотографії не відображають їх реального життя. Не забувайте про це, інакше власне завжди буде здаватися гіршим.