Перейти до вмісту

Ти згадаєш ту дівчину, яка любила тебе більше всіх

Згадай ту дівчину, яка любила тебе більше всіх…

Згадав? Прекрасно.

Та сама дівчина, яка завжди була поруч, при будь- яких обставинах, у будь- якій ситуації. Та, яка дивилася на тебе так, якби ти був її світом, її життям. Хоча знаєш…так і було. Ти був всім для неї .

Тобі подобалась її наївність, її дурниці, ця дурниця так тебе любить. Тобі було затишно і комфортно з нею. Напившись і нагулявшись, варто було тільки написати одне повідомлення або зробити дзвінок, вона зразу же спішила до тебе, адже ти ” заскучав”

Вона віддала тобі все. Все своє піклування, тепло, ніжність, щирість, любов, але не отримувала нічого взамін. Їй просто було потрібно щоб ти був поруч. Ти часто залишав її, думаючи, що готовий відпустити, що ти уже не потребуєш її, намагався знайти новий світ. Але кожного разу, ти повертався до неї. А вона, терплячи невиносимий біль, пробачала і приймала тебе будь- яким.

Читайте також: Таємні значення сувенірів

Але що ж ти наробив. Ти надіявся, що цього разу готовий піти назавжди. А вона попереджала. В кінці лиш запитала, чи впевнений ти. Потім може бути пізно. Ти відповів так, не знаючи на що ідеш.

Проходить час. Ти вільний. Алкоголь, гуляння, алкоголь і так по колу. Поступово ти змучуєшся від цього всього. Дівчата, яких ти приводиш, з часом стали викликати у тебе нудоту, не можуть замінити її. Спочатку ти цього не розумів, хоча у кожній шукав її, але не находив. Ти хотів написати їй, але щось весь час зупиняло тебе.

От ти сидиш, гортаєш лєнту. Бачиш фото, на якому знайоме лице. Придивившись. Це вона. Вона, та сама маленька дівчинка, у обіймах іншого чоловіка. Ти завмераєш. Думки прокручуються у голові, все життя пролітає перед очима. Ти в паніці заходиш на її сторінку і згадуєш: – Потім може бути пізно…

Ти впевнений?

– Так