– Ківі
Ківі багате на такі корисні речовини, як: фолієва кислоти, клітковина та вітаміну Е. Щоб тримати ці вітаміни, ківі краще їсти з шкіркою.
– Насіння льону
Щоб тримати він насіння льону такі поживні речовини, як: омега-3, кислоти, фітонутрієнти та клітковину їсти його потрібно у подрібленому вигляді, оскільки наше організм в цільному вигляді ці структури не сприймає.
– Спаржа
Готуючи спаржу у мікрохвильовій печі, вона втрачає вітамін С. Її краще готувати на парі або обсмажувати.
– Помідори
У помідорах міститься лікопен, який чудово вберігає наш організм від пухлин та серцевих хвороб. Помідори потрібно їсти у вареному вигляді. Корисні властивості тільки будуть зростати, якщо варити їх при 190 градусах.
– Чорний чай
Ніколи не змішуйте чорний чай з молоком. Так як у молоці містяться протеїни, які перешкоджають легкому засвоєнню поживних речовин чорного чаю.
– Огірки
У шкірці огірків міститься багато клітковини. Їсти їх можна з шкіркою у тому випадкуі, якщо ви самі вирощуєте огірки. Але якщо ви не знаєте де їх вирощували, то краще його почистити від шкірки, тому що на ній могло залишитись багато пестицидів.
– Суші
Паличками можна користуються тільки тоді, коли ви споживаєте класичні суші, а не роли. Соєвий соус потрібно наливати на дно посудини та змочувати в нього тільки рибну сторону, а не рисову. Також, перед тим як їсти суші, покладіть на них маленьких кусочок васабі.
– Полуниці
Полуниця багата на антиоксиданти, вітамін С та клітковину. Якщо полуницю розрізати на кусочки, то вона стає чутливою до світла та кисню й тим самим втрачає свої поживні речовини. Їжте її у цілому вигляді.
– Броколі
Броколі багаті на такі вітаміни, як: хлорофіл, антиоксиданти та вітамін С. Їх слід їсти тільки у сирому вигляді або ж готувати на пару.
– Йогурт
Буває, що на йогурті може з’являтись рідина, не спішіть її зливати. Вона містить білок та вітамін В 12. Залишіть йогурт, щоб він настоявся.