Перейти до вмісту

Одного разу, коли я повернулася додому швидше, то побачила у коридорі чужу жіночу сумочку. Я не знала що мені робити і як я маю покликати чоловіка. Коли Олег побачив мене, на його обличчі був подив…

Одного разу, коли я повернулася додому швидше, то побачила у коридорі чужу жіночу сумочку.

Коли я познайомилася з Олегом, то закохалася в нього з першого погляду. Він був мужнім, високим та надійним чоловіком. Я завжди мріяла про такого чоловіка, адже росла я без тата. Мама багато часу проводила на роботі та приходила додому завжди втомлена. Вона завжди хотіла, щоб я мала все.

Мама не змогла пробачити татові його зраду і розлучилася з ним. Мене тоді ніхто не питав, чи хочу я з ним спілкуватися, чи ні. Та й він ніколи не відвідував мене. Тому, ще з самого дитинства я вирішила, що моя сім’я буде кардинально іншою. Я ніколи не допущу того, щоб моя дитина росла без тата.

З Олегом я познайомилася, коли вчилася в інституті. Він був дуже гарний та з заможної сім’ї. Ну і я була для нього хорошим варіантом: красива, розумна, струнка… Олег відразу звернув на мене увагу, а вже через рік ми одружилися.

Після весілля ми почали збирати гроші на власну квартиру. Працювали дуже важко, але все у нас получилося. Як тільки ми закінчили ремонт, я дізналася що у нас буде дитина. Ми з Олегом були дуже щасливі.

Читайте також: Рецепт лимонно-макових млинців: тоненькі, з хрусткою скоринкою, дивовижною текстурою та ніжною серединкою

Так, як я чекала на дитину, з часом почала набирати вагу та змінюватися. Тоді я помітила, що Олег дивиться на мене вже не так, як колись. Одного разу, мені стало на роботі дуже погано і я вирішила швидше повернутися додому. Коли зайшла у квартиру, то побачила у коридорі чужу жіночу сумочку. Я не знала що мені робити і, як я маю покликала чоловіка. Коли Олег побачив мене, на його обличчі був подив… Я вдала ніби нічого не помітила й сказала, що йду в душ, тому що мені дуже погано.

Мені було важко, сльози наверталися на очі. Я уявляла собі, що моя дитина буде жити так, як я колись жила, без тата – це мене дуже засмучувало. Тоді я вирішила, що збережу сім’ю заради своєї дитини.

Коли я вийшла з душу та жіночої сумочки уже не було. Можливо, все це мені примарилося?

Того вечора, Олегу я нічого не говорили, просто лягла спати. Проснувшись зранку, чоловік з посмішкою на обличчі приготував мені сніданок та запропонував піти погуляти в парк. Не знаю, як складеться моє життя далі, але поки що, залишу все так – збережу сім’ю.