Перейти до вмісту

10 вазонів, які чудово очищають повітря у будинку

Кімнатні рослин, які корисні для здоров’я людини:

– Розмарин

Ця рослина здатна покращити пам’ять та увагу, добре укріплює імунну та кровоносну системи. А свіже листя можете використовувати у куховарінні.

– Жасмин

Ця рослина добре впливає на психологічне здоров’я людини. Корисні речовини, які є у цьому вазоні, покращують сон, зменшують тривожність, допомагають при тривожних розладах, покращують якість сну, а також жасмин імунітет.

– Хлорофітум чубатий

Він добре бориться із поширенням таких сполук, як формальдегід, чадний газ та інших шкідливих речовин для здоров’я людини. Хлорофітум чубатий  невибагливий у догляді, тому, якщо ви не дуже любите вазони, то він прекрасно для вас підійде.

 – Спатіфілум

Цей вазон має дуже гарні білі квіти, які прикрасять вашу оселю. Вазон добре поглинає такі забруднювачі повітря, як формальдегід, трихлоретилен та аміак, поруч з ним повітря стає значно чистішим.

 – Каучуконосний фікус

Це вазон не потребує особливого догляду. Широке листя всотує в себе все шкідливе повітря. Листя фікуса потрібно часто протирати від пилюки.

Читайте також: Користуйтесь цими засоби і ваші брови будуть густі та красиві

  – Монстера

Монстера прекрасно очищує повітря від таких шкідливих сполук, як ксилол та формальдегід. Вазон невибагливий у догляті та не любить приміщень, до яких не потрапляють сонячні промені.

 – Плющ звичайний

Плющ очищує до 80% повітряної цвілі, полегшує дихання людям, які схильні до алергії. Але маленьких дітей та домашніх тваринок до нього краще не допускати. Якщо з’їсти його листя, плющ може бути отруйним.

 – Лаванда

Лаванда — прекрасно допомагає зняти стрес, бореться з безсонням, знімає тривогу, нервозність, депресію.

 – Алое вера

Ця рослина має цілющі властивості. Вазон пом’якшує та зволожує шкіру, лікує опіки, ураження від сонця, обмороження, герпес та псоріаз.

 – Епіпремнум золотистий

Вазон поглинає сполуку трихлорметил, яка виділяється клеєм, фарбою та очисниками.