Перейти до вмісту

12 найцікавіших фактів про весілля

Кожна країна світу має свої весільні звичаї. Деякі з них можуть неабияк здивувати, деякі навпаки — розлютити. Існують і такі, які для більшості з нам є зовсім не зрозумілими. Ми напевно ніколи особливо не вникали в традиції і правила різних народів.

Існує багато цікавих фактів про весілля. Наведемо приклад деяких з них:

1. Традиція весільного торта зародилася в Давньому Римі. Саме там було прийнято розсипати над головою нареченої крихти хліба в якості символу родючості, які на удачу збирали гості. До того ж в Стародавньому Римі вперше стали використовувати метал для виготовлення обручок.

2. Найбільший весільний торт заввишки 5 метрів і вагою в 6 тонн був приготовлений в США. Він міг нагодувати майже 60000 чоловік.

3. Найстарішою нареченою була Мінні Мунро, яка вийшла заміж у віці 102 років в Австралії 1 травня 1991 року.

4. Весільна вечірка нареченої походить родом з Голландії. Також там, якщо батькові нареченої не подобається наречений, то він не дасть приданого.

5. У Чехії здавна зерна вважаються символом плодючості, тому молодят іноді закидають горохом.

6. 25-річна наречена Жао Пен з Китаю на свою церемонію наділа найдовше весільне плаття. Довжина її сукні склала 2162 метра. 200 гостей протягом трьох годин розгортали тканину сукні і прикріплювали до неї 9999 декоративних трояндочок.

7. Весілля на яке було витрачено найбільше грошей було організоване Лакшмі Мітталом для його дочки Ваніш. Церемонія обійшлася приблизно в 6 мільйонів доларів.

Читайте також: Сучасне морозиво за своїм складом це – суцільна хімія? Цікаві міфи про морозиво

8. Найкращим днем для проведення весілля є середа. А от найбільш невдалим днем вважається субота, але чомусь його вибирають найбільше. Весілля в понеділок — до добробуту, у вівторок — до здоров’я. Також цікавим фактом є те, що більшість католицьких церков не проводить церемонії по неділях.

10. Наречені Греції кладуть шматочок цукру собі в рукавичку — для солодкого союзу.

11. Весілля, яке проводилось у Єрусалимі налічувало 30000 гостей. Найчастіше там наречена стоїть ліворуч, а наречений справа. А в єврейському весіллі все навпаки: наречений — зліва, наречена — справа.

12. На Філіппінах чия ступня перша виявиться за порогом церкви, той буде головним у сім’ї . Також нареченим не можна приміряти плаття до дня весілля — це погана прикмета на Філіппінах.