Перейти до вмісту

12 порад відпустити гнів та образу.

Ми всі маємо моменти, коли ми хочемо вибухнути від гніву. Ми більше не можемо це прийняти. Але настає момент, коли ви повинні навчитися відпускати гнів.
Я знаю про гнів. Насправді, я зараз дуже сердитий. Я був відхилений два дні назад з guy я зізнався мої почуття. Я маю право бути злим * більше смутним, але є напевно деякий гнів змішаний у там *. Іноді настав час рухатися далі, і це 12 способів дізнатися, як відпустити гнів.

1. Бути чесним з собою: я злюся

Можливо, ви (з якоїсь причини) відчуваєте необхідність загнати вглиб себе свій гнів. Але ігнорувати його – погана ідея. Адже злитися – це цілком природно. Ви звикли приховувати свої емоції? Буває досить складно зізнатися, що ви злитесь. Але це необхідно.

2. Записати, чому я злюся

Як тільки ви зловили себе на тому, що злитесь, можете записати свої думки і переживання. Вираз почуттів дозволяє ними керувати. Якщо людина сердиться, страждають логіка і тверезий розум. А фіксація «на папері» своїх думок дасть зрозуміти масштаб гніву, який володіє вами.

3. Дивитися на ситуацію з позиції мухи на стіні

Корисно навчитися дистанціюватися. Це означає, що ви стаєте неупередженим спостерігачем подій. Зміна точки зору допомагає послабити агресивну поведінку і негативний діалог з самим собою. Спробуйте уявити себе такою собі «мухою на стіні» і спостерігати за подіями більш-менш безособово.

4.Поговоріть з тим, хто не бере участь.

Якщо ви хочете знати, як відпустити гнів, пам’ятайте, що найкращий спосіб обробляти інформацію та / або ситуації – це обговорити її. Коли я мав бійку з моїм колишнім хлопцем, я привласнював її своїм друзям, і вони дали мені глибоке розуміння моєї реакції. Ви не завжди будете хорошим хлопцем у ситуації, і ви повинні знати.

5.Оточуйте себе підтримкою.

Ви пройшли через ситуацію, яка спричинила вам біль, а це означає, що ви будете емоційними. Вам знадобляться хороші друзі та підтримуючі члени сім’ї навколо вас протягом цього часу. Хтось послухає вас і порадить. Тому що повірте мені, коли ви гніваєтеся, ви не завжди раціональні.

Читайте також:Уміння любити і цінувати себе — найголовніше вміння в житті. Способи подбати про свою внутрішню дитину.

6. Визначити тригери

Гнів може постійно проявлятися в одних і тих же ситуаціях. Наприклад, вас дратує чужа безцеремонність, неакуратність. І так завжди. Визначення «травмуючих» чинників допоможе згладити їх негативний вплив на вас.

7. Кілька глибоких вдихів

У ситуації гніву важливо стимулювати парасимпатичну нервову систему. У цьому допоможуть дихальні вправи. Для початку можна покласти руку на грудну клітку, а іншу – на живіт, при цьому повільно вдихаючи і видихаючи через ніс.

8. Фізичні навантаження

Будь-яка діяльність (не тільки заняття спортом) допомагає відволіктися від дратівливих думок і сприяє засвоєнню хімічних речовин, які виділилися в той час, коли ви сердилися.

9.Потрібен час.

Це не буде дути легко. Це може зайняти вам тижні, місяці або навіть роки, щоб нарешті подолати те, що сталося. Проте, чим довше ви гнієте всередині себе, тим довше вам потрібно рухатися далі. Будьте емоційними, відпустіть все це. Зрештою, ви виходите з кращої людини.

10. Знайти здорове відволікання

Деякі відволікаючі фактори відмінно допомагають заспокоїтися. Ними можуть виступати домашні вихованці, спілкування з другом або навіть перегляд улюбленої програми по телевізору.

11.Медитувати.

Ваш розум постійно працює, думаючи про тисячі різних речей. Тим не менш, медитація допомагає контролювати свої думки і дозволяє розуму спокійний час. Все це стосується переорієнтації ваших думок і допомоги вам зосередитися на сьогоденні, а не на минулому. Щось ми всі могли використовувати.

12.Позитивність.

Бути позитивним. Я знаю, що це важко, але ви повинні спробувати поглянути на ситуацію в позитивному світлі. Ваш партнер розривався з вами? Ну, на світлій стороні, краще знати, ніж п’ять років по дорозі, що вони тебе не люблять. Я правий? Пекло, так, я. Але, звичайно, важко ковтати. Дайте йому час