Перейти до вмісту

Качай прес, не качай — якщо є проблема з м’язами живота, то одними вправами не обійтись.

На думку фахівців, сантиметри на талії ми збираємо для того, щоб врятувати себе від стресу. І заїдаємо переживання з тієї ж причини. Зайва вага — це явне знецінювання себе. Коли жінка будь-яку критику сприймає за об’єктивну, а віри у себе зовсім не має, організм починає збирати зайві кілограми, вщоб закрити себе від дійсності. Така собі подушка безпеки у вигляді жиру.

Важливою проблемою у жінок, є звичка доїдати за дітьми . Тут і ховається небезпека: маленькими ложечками ви не наїстеся, тож з’їсте потім і свою “дорослу” порцію. А маленькі ложечки будуть саме тими надлишками, які неминуче приростуть до боків.

Коли жінка годує грудьми, на неї сиплеться багато різних порад, особливо з приводу дієти. Поширена думка: потрібно більше калорійного і жирного, щоб малюк отримував з годування тільки поживніречовини. Але калорійність і жирність маминої їжі не впливає на користь малюка та мами.

Читайте також: Можливо, саме ви належите до цих категорій жінок, які точно, не можуть побудувати здорові відносини з чоловіками

Перше, що радять дієтологи і фітнес-тренери, коли ви стаєте на шлях схуднення, — це пити воду. Не просто склянку вранці, а півтора-два літри на день. Багато людей бояться, що від такої кількості рідини тільки набряків стане більше, але насправді навпаки — оновлюючи баланс рідини у організмі, ви від набряків позбудетеся. А ось коли води не вистачає, наше тіло починає її запасати.

А ще качай прес, не качай — якщо є проблема з м’язами живота, то одними вправами не обійтись. Хоча невеликий діастаз цілком можна виправити і за допомогою тренувань. Якщо проблема є серйознішою, то варто звернутись до апаратної корекції фігури.

Експерти говорять: якщо примушувати себе до дієт , голодувань, то ви не тільки погіршите якість грудного молока, але й свою психіку. А ось чи вдасться схуднути — ніхто вам не скаже. Адже будь-яке суворе обмеження призводить до неминучого  стресу, що продовжкватиметься заїданням.