Перейти до вмісту

Можливо, саме ви належите до цих категорій жінок, які точно, не можуть побудувати здорові відносини з чоловіками.

Не везе у відносинах  ? Можливо, саме ви належите до цих категорій жінок, які точно, не можуть побудувати здорові відносини з чоловіком.

Ті, жінки, які спішать “заміж”

Жінки цього типу закохуються до нестями кожен раз, що на руку чоловікам-маніпуляторам, а нормальних представників сильної статі таке відлякує. Іноді ми закохуємося до безпам’яті, але ми не зобов’язані при цьому перетворюватися в покірних домашніх тварин. Жінка повинна залишатися  таємничою і люблячою себе трохи більше, ніж чоловіка.

Ті, жінки, які дуже “категоричні”

Такі жінки не дають шансу тим, хто хороший у всьому, але не підходить по якомусь одному важливому параметру. Цим жінкам дуже часто не щастить у відносинах, тому щовони дотримуються всіх застарілих стереотипів.

Ті, жінки, які виконують у відносинах роль “мами”

Такі жінки отримують не нормального чоловіка або супутника, а такого, який користується їх добротою. На початку відносин все нормально, адже чоловік радий, що його помітили. Та дуже швидко романтика змінюється токсичністю.

Читайте також: Кохання по запаху. Або як сильно запах партнера впливає на зближення у ліжку.

Ті, жінки, які звикли жити за принципом “Я сама зможу”

Чоловіки завжди користуються такими представницями протилежної статі. Адже їм не потрібно нічого доводити та прикладати зусиль для створення відносин, тому, що такі жінки можуть все зробити самі. У здорових відносинах жінка повинна приймати допомогу чоловіка. Адже чоловіки мають почувати себе сильнішими та головними у відносинах.