Перейти до вмісту

Одним словом, виклав я світлину Михайлика на своїй сторінці в Фейсбуці і несподівано нарвався на гнів власної дружини.

Нещодавно у нас з дружиною появився довгоочікуваний син, спадкоємець-богатир Михайлик. Молоді батьки мене зрозуміють, коли в родині з’являється перша дитина, та ще й син – хочеться з усім світом поділитися цією радістю.
Одним словом, виклав я світлину Михайлика на своїй сторінці в Фейсбуці і несподівано нарвався на гнів власної дружини.
– Ти що зробив? Чому мене не спитав, чи можна? Тепер всі наші друзі будуть обговорювати у нас за спиною, на кого схожий наш син, – і все у цьому роді говорила моя Оксана.

Читайте також Ось і я оформив її в інтернат. Гидко відчував себе.

Виявляється, маленьких дітей не можна показувати стороннім людям, щоб не наврочили, тому треба було прикрити малюкові обличчя смайликом.
А так, як я опублікував фото дитини з відкритим обличчям, то став для дружини найгіршим ворогом. Я навіть в думці нічого поганого не хотів зробити, просто гордість за сина в цей момент зашкалювала.

А якщо б я зробив, як каже Оксана, то що то тоді буде за світлина, краще вже ніякої не виставляти. Щоб всі переконалися, що у малюка є дві руки і дві ноги, а хлопчик це, дівчинка і на кого схожий, типу, неважливо?

 

Але чесно, я не розумію її позиції. На мою думку, ховають обличчя своїх малят лише відомі люди, щоб потім заробити купу грошей, бо їх надрукують на глянці. А що ми, звичайні роботяги… Тим більше, наш Максимко вже був похрещений в той момент. Багато наших друзів таке роблять, і нічого, все з ними нормально.

Що за маячня у неї в голові – якщо вже йти за такою логікою, не потрібно тоді взагалі вести соцмережі і розповідати про своє життя. Так ні – дружина завалила Михайликовими світлинами весь свій Інстаграм, і всюди цей ідіотський смайлик на обличчі.
Я Оксані марно намагався довести, що “чорноротих” друзів у фейсбуці у мене немає. А вона все твердить мені, що це небезпечно, тому всі без винятку обличчя дитини приховують.