Перейти до вмісту

Які шанси для жінки з дитиною вдруге вийти заміж? Та з чим стикнуться ваші діти

Більшість жінок вважає, що якщо чоловік полюбив розлучену, то він обов‘язково має любити її дітей. Так, безумовно, кожен нормальний чоловік хоче виховувати дітей, але здебільшого, тих в яких проявляються його риси.

Діти від попереднього шлюбу жінки, з якою хоче бути чоловік завжди будуть нагадувати йому про те, що саме ця жінка вже «належала» іншому чоловікові. Тут спрацьовує інстинкт « зовойовника»

Читайте також: Цікаві факти про чоловіків, які здивують кожну жінку

Чоловік, який одружується з розлученою жінкою  входить у вже існуючу сім’ю, де керує жінка. А природа чоловіка завжди прагне бути попереду.

Саме по собі приєднання чоловіка до вже існуючої сім’ї завдає удар по його самолюбству. Чоловік повинен розуміти, що для розлученої жінки  з дитиною він завжди будете на третьому місці.

Дуже часто жінка з дитиною, яка прагне знову заміж, шукає, насамперед фінансові можливості для своїх дітей. З точки зору жінки все логічно і справедливо, так як і має бути: «чоловік повинен забезпечувати жінку і дітей». Питання лише в тому, навіщо це чоловікові, якщо він може мати своїх дітей.

Від природи у жінок закладено шукати сильного чоловіка для шлюбу.Тому саме на жінці лежить відповідальність за невірний вибір чоловіка і розлучення.

Якщо чоловік вирішує одружуватись з жінкою, в якої шлюб не перший, то ви обоє повинні прийняти ці моменти:

  • стосунки з дитиною можуть не складатись гладко, дитина може ревнувати до мами.
  • все прощати дитині не можна, але і не можна перегнути палицю, бо мама завжди буде на стороні дитини. А методи виховання нового чоловіка можуть не подобатись і мамі, і дитині.
  • Досить багато випадків є, коли жінка вважає свою, що вона вже мама і їй не потрібно більше родити.
  • Те, що біологічний батько дасть про себе знати, або робить це систематично, завжди буде тривожити внутрішній стан нового чоловіка.

Дуже часто вважають, що саме справжній чоловік буде любити дітей своєї жінки, тільки такий, «справжній» і здатний на любов і турботу.

Тож, якщо у вас перший шлюб був не вдалий, то вдруге шукайте любов, бо тільки так, ви знайдете своє щастя, і тільки так ваші діти будуть бачити хороший приклад.

Не бійтеся, деякий час побути одній з дітьми, ви цей час присвячуєте своїм кровиночкам. А коли знайдеться ваша друга половинка, зробіть все для того, щоб ваше чадо правильно спиймало «нового» тата.