Перейти до вмісту

Цікаві факти про чоловіків, які здивують кожну жінку

Чоловіки стають непривабливими від щастя:

Саме такого парадоксального висновку дійшла група вчених, проаналізувавши зміни в зовнішньому вигляді чоловіків. Ними було встановлено, що чим краще шлюб, тим більше чоловік задоволений сімейними відносинами і тим самим він менше стежить за своєю зовнішністю.

Кращим чоловіком для своєї другої половинки є той, який багато жартує:

Це пов’язано з рівнем тестостерону. Чим більше чоловічого гормону – тим більше схильний чоловік жартувати, адже саме цей гормон впливає на наявність почуття гумору.

Багаті чоловіки вибирають для себе струнких партнерок:

Психологи Лейф Нельсон та Еван Моррісон визначили, як залежить вибір партнерки для стосунків від майнового статус чоловіка. Ними було встановлено, що чим вище статус чоловіка, тим частіше він вибирає собі в партнерки струнких жінок. А ось менш статусні чоловіки охочіше беруть в подруги життя жінок “пампушок”.

Читайте також: Як рівень IQ впливає на вірність чоловіків

Вони не звертають уваги на слова гарної жінки:

І справа тут зовсім не в сексизмі. Це пов’язано з тим, що чоловіки набагато гірше сприймають і запам’ятовують інформацію, яку викладає приваблива жінка. Під час експерименту з’ясувалося, що привабливі телеведучі можуть зовсім нічого не говорити в кадрі: чоловіки все одно пропускають левову частку інформації, що ллється з прекрасних вуст.

Чоловіки брешуть дуже багато:

Представники сильної статі в два рази частіше обманюють, ніж жінки. Чоловіки в середньому 6 разів на день кажуть неправду своїй дружині, колегам, знайомим. В ході анонімного опитування з’ясувалося, що 30% чоловіків готові піти на брехню заради того, щоб їхня жінка не хвилювалася.