Перейти до вмісту

Дзеркало навпроти ліжка: чому не можна ставити дзеркало у спальні

Прикмети пов’язані з дзеркалом в спальні

Безсоння

Психологи запевняють, якщо спати навпроти дзеркала, то у людини починається безсоння. Людям стає погано дихати, можуть мучити кошмари. Під час сну, люди можуть побачити власне зображення і сильно злякатися.

Зрада

Дзеркало, радять прибирати зі спальні, бо один з подружжя може почати зраджувати. Привертає в будинок невдачі і сварки. Дзеркала мають магічну здатність вбирати в себе енергетику людини. Якщо люди купили старе дзеркало, або воно дісталося у спадок, варто від нього позбутися. Не можна таку річ ставити в спальні, під час сну, весь негатив переходить на сплячих людей.

Енергетичний вампір

За прекметами, дзеркало є енергетичним вампіром. Під час сну, забирає у людини позитивну енергетику. Ставити його біля узголів’я ліжка не радять. Може завдати шкоди сім’ї, якщо дзеркало розбите, має невеликі вм’ятини, поверхня не гладка.

Читайте також: Які продукти багаті на калій

Чому не можна ставити дзеркало в спальні

Якщо вірити прикметам, біля дзеркала не можна спати, це спричинить за собою невдачі, погане самопочуття і фінансові проблеми. Під час сну, астральний дух, який живе в тілі людини, може затягнутися в Задзеркалля і там заблукати.

Також дзеркало, здатне вплинути на людину, на її сон і позитивні емоції. Навпроти нього не можна спати, бо це може спричинити за собою неприємності в житті, забирає здоров’я, витягує з людини весь її потенціал. Через нестачу позитивної енергії, починає боліти голова, псуватися настрій.