Перейти до вмісту

5 Мов любові – це особливий спосіб спілкування

Мова любові – це особливий спосіб спілкування, який дозволяє кожному зрозуміти, що нас люблять. Ознайомтеся з основними мовами любові:

Словесна
Ці люди розквітають від вчасно сказаного слова, стають більш впевненими, коли їм роблять компліменти. Водночас необережна фраза може їх сильно образити, та їм буває складно сприймати критику. Люди, які володіють вербальною мовою кохання, надзвичайно цінують добрі слова та щирі вибачення. Для них важливо чути, що їх кохають.

Проводження часу разом
Зазвичай час є мовою кохання жінок, тоді як чоловіки більш замкнуті та прагматичні. Закохані проводять разом багато часу, проте його якість важливіша за кількість.

Дивитися разом серіал і говорити за філіжанкою чаю чи кави — зовсім різні речі. Коли ми відволікаємося на щось стороннє, то не приділяємо достатньої уваги партнеру. Проте вона особливо потрібна тим, хто «говорить» цією мовою кохання. Якщо у вашого партнера виникають певні труднощі, не обовʼязково одразу намагатися їх вирішити. Це суто чоловічий підхід. Можливо, ваша друга половинка просто хоче, щоб її почули, вислухали або поспівчували. Це дає відчуття значущості та демонструє вашу небайдужість до неї.

Подарунки
Подарунок є фізичним втіленням почуттів до людини. Незалежно від вартості, він говорить: «Я думала про тебе, коли його обирала». Ймовірно, це найпростіша мова кохання. Щоб опанувати її, потрібно навчитися віддавати, втілювати свої почуття в матеріальну форму.

Подарунки залишаються надовго, тому навіть незначна дрібниця нагадуватиме партнеру про ваші почуття. Тому не соромтеся дарувати різні приємні дрібнички, які нагадуватимуть вашому партнерові про вас.

Читайте також:Як матеріалізуються наші думки – ми те, про що думаємо

Допомога
Якщо ви з радістю допомагаєте партнерові, прагнете розв’язати його проблему або принаймні посприяти цьому, то це точно ваша мова кохання. Звісно, на допомогу розраховують у будь-яких стосунках, але для деяких це принципово важливо.

Як правило, така мова кохання буває в тих, хто в дитинстві мав багато обовʼязків: був старшою дитиною в родині, постійно допомагав матері чи батьку. Тому тепер така людина потребує допомоги навіть у простих, буденних справах.

Дотики
Обійми, поцілунки, дотики до вас, від яких ви окриляєтесь і відчуваєте себе коханими. Важливо зрозуміти, що ви надаєте своєму партнеру вашу неподільну увагу через дотики.

Часто непорозуміння виникають через різні способи прояву почуттів. Тому Мовам любові можна й треба вчитися. Не бійтеся частіше розмовляти, ставити прямі запитання й намагатися знайти підхід. Це допоможе вам зрозуміти один одного та налагодити стосунки. Також це допоможе вашому партнеру відчути себе більш коханим, та навчить вас проявляти власні потреби у любові.