Як матеріалізуються наші думки – ми те, про що думаємо

– Наші думки – матеріалізуються. Ми стаємо тим, чим наповнене наше серце, тим самим притягуючи до себе, те про що, думаємо. Інколи нам приходиться розплачуватися не тільки за якісь наші дії, а й за бездіяльність – щоправда, це різна ціна.

– Пам’ятайте про взаємозв’язок між тілом та емоціями! Клітини реагують навіть на найменші психологічні зміни, що негативно впливають на нашу імунну систему.

– Людина, яка намагається зробити всіх щасливими, зазвичай найсамотніша людина у світі. Найперше щасливим потрібно зробити себе. Відповідальність за власне щастя, несете тільки ви.

– Гнів – це механізм захисту від болю. Коли хтось злиться, він страждає. Людина не може правильно висловити свої негативні емоції, тому реагує агресивно. За гнівом ховається багато болю.

Читайте також:Які генетичні риси ваша дитина успадкує, від своїх батьків

– Справжня любов – це повага до вибору коханої людини, і навіть якщо вона вирішила вас залишити. Адже тільки так вона може бути щасливою!

– Завжди вибирайте те, що лякає вас найбільше – це допоможе вам рухатись, ви не стоятимете на місці.

-Чоловік схильний забувати і не прощати, а жінка навпаки – простити й не забути.

Іноді вам потрібно пройти через неприємності, щоб зрозуміти, на кого із близьких людей можна розраховувати. А іноді просто викинути цих людей зі свого життя, щоб вони зрозуміли, наскільки важливі ви.

Усе, що відбулось колись або буде відбуватися-немає ніякого значення, бо те, що було або буде, ви невзмозі змінити. Потрібно жити сьогоденням, тільки так ви зможете прожити своє життя щасливо та мудро, притягуючи в своє життя, тільки хороше.