Перейти до вмісту

5 надзвичайно корисних продуктів багатих на жири

Ці продукти, які зараз ми вам пропонуємо, надзвичайно корисні для нашого організму , а також мають велику кількість вітамінів у собі, які важливі для нашого здоров’я.

1.Яйця

Білок. У яєчному протеїні є всі незамінні амінокислоти. У великому яйці, звареному круто, міститься близько 8 г білка (для порівняння, у 85 г курячої грудки 27 г білка, а в невеликій жмені мигдалю – 6 г). Рекомендована добова доза для жінок становить 45 г білка в день.
Вітаміни та мінерали. В одному великому яйці 5% добової норми вітамінів А і B6 і 10% добової норми вітамінів D і B12. Плюс кальцій, магній і залізо.
Жирні кислоти омега-3. Кількість омега-3 в яйцях залежить від того, чим годують курку. Якщо корм збагачений жирними кислотами, про це пишуть на обгортці. Омега-3 потрібна нам для здоров’я мозку, серця й суглобів.
Антиоксиданти. В одному великому яйці міститься близько 22% рекомендованої добової дози селену – природного антиоксиданту, який уповільнює старіння клітин.
яйця на сніданок
Крім того, яйця допомагають надовго зберегти відчуття ситості при порівняно низькій калорійності.

Читайте також:Спочатку дивувалася, що Ірина Миколаївна перестала мене зустрічати після роботи на майданчику. А пізніше згадала про ситуацію, як я гуляла з собакою і все стало зрозуміло..

2.Какао (чорний шоколад, який містить не менше 80% какао)
Шоколад з високим вмістом какао здатний пришвидшувати спалювання жирів, а завдяки антиоксидантам, зокрема теоброміну, допомагає знизити кров’яний тиск.

Жир в чорному шоколаді повинен походити лише з натуральних корисних жирів, які містяться в какаовій олії.

Тому якщо ви й справді хочете покращити своє здоров’я та спалювати жир, вибирайте солодощі з вмістом какао, не менше 80-90%.

3.Оливкова та кокосова олії
Кокосове молоко та олія є хорошим джерелом насичених жирів під назвою середньоланцюгові тригліцериди, компонентом яких є лауринову кислоту — поживна речовина для вашої імунної системи.

Оливкова олія є джерелом олеїнової кислоти і має численні переваги для здоров’я. Вона знижує рівень холестерину та сповільнює розвиток серцевих хвороб, а ще — є одним із найкорисніших продуктів, який можна споживати щоденно.

4.Волоські горіхи та мигдаль
Більшість горіхів містять від 75 до 90% жиру з огляду на співвідношення кількості калорій в жиру до загальної кількості калорій. Вони містять корисні жири та високий рівень мікроелементів: вітамінів, мінералів та антиоксидантів.

Горіхи також є джерелом клітковини та білків, допомагають контролювати апетит, рівень цукру в крові та можуть сприяти втраті жиру.

5.Авокадо

Авокадо містить велику кількість корисних жирів. Поліненасичені жири, які входять до складу авокадо, знижують рівень холестерину, роблять наші судини еластичнішими, покращують кровопостачання а також допомагають нормалізувати роботу серця. Людям, що страждають на атеросклероз, недокрів’ям і гіпертонією, цей фрукт рекомендують їсти якомога частіше.

– Авокадо багате антиоксидантами. Ці елементи захищають клітини нашого організму від шкідливої дії вільних радикалів, які прискорюють старіння організму, а найголовніше – порушують функцію імунної системи.

– У складі авокадо дуже багато вітамінів. У цьому фрукті міститься велика кількість різних мікроелементів (калій, магній, фосфор, кальцій і мідь) і особливо багато там таких важливих вітамінів, як А, С, B5, B6, і E.