Перейти до вмісту

5 основних речей, про які не варто нікому розповідати

Дуже часто ми спілкуючись зі своїми знайомими, можемо розказати лишнє…пропонуємо вам ознайомитися з 5 основними речами, про які не варто нікому розповідати.

1. Чужі секрети
Якщо вам довірили таємницю, будьте ласкаві зберігати її як зіницю ока, і не розповідати про неї нікому. Недарма вас вибрали, як зберігача цього секрету, не варто зловживати довірою і видавати чужі таємниці.

Навіть якщо вас дуже просять розповісти, і маніпулюють якимись речами. Будьте вище цього: розкривати чужі секрети як мінімум підло, і не варто опускатися до цього, навіть якщо прохання виходить від рідної людини.

2. Не розповідайте всі подробиці ваших планів, бізнес-ідей, починань
Іноді подробиці майбутньї справи, можуть поставити під загрозу її продовження. Бо навіть серед близьких можуть виявитися злодюжки ідей, заздрісники і просто люди з негативною енергетикою.

Такі просто обрубають вам шлях до успіху своїм песимізмом, або просто скористаються вашою ідеєю раніше, ніж ви зумієте втілити її в життя.

3. Подробиці вашої роботи, робочих відносин, в тому числі, що стосуються професійних таємниць, теж повинні залишатися в строгому секреті
Не забувайте про таке явище, як професійна етика, особливо, якщо ви медик, вчитель, працівник поліції, органів соціального захисту і т.д. подробиці історій, які ви дізнаєтеся в рамках роботи, не повинні виноситися на обговорення за межі вашого робочого місця.

Читайте також:5 Мов любові – це особливий спосіб спілкування

За деякі подробиці ви може ще й понести покарання, якщо це буде, наприклад, порушення лікарської таємниці, таємниці усиновлення і т.д. поясніть допитливим родичам, що не маєте права розповідати про свої справи з людьми, які не мають відношення до цієї організації.

4. Намагайтеся не розповідати навіть близьким про те, як у вас все добре в родині.
Щастя – любить тишу, про нього не варто кричати, або того гірше – хвалитися ним. Якщо у вас люблячий чоловік, слухняні діти і повний достаток – просто порадійте за себе, не привертаючи особливої ​​уваги.

5. Уникайте і подробиць ваших сварок з близькими, колегами та іншими людьми  з вашого оточення
Не варто залучати до конфлікту людей, які не мають ніякого відношення до нього. Нехай те, що відбувалося між вами і кривдником в момент сварки – залишиться секретом, відомим тільки ва, оскільки зайві розмови можуть тільки нашкодити взаєминам.

Якщо будете думати насамперед про те, з ким говорите, то станете чудовим співрозмовником і по-новому подивитеся на спілкування.