Дуже рідко зустрічаються люди, які задоволені своєю шкірою обличчя. Ці набридливі прищі, зморшки, цятки і тому подібне, заважають людині почуватись впевнено. Або вона надто суха, або надто жирна. При чому другий варіант бентежить навіть більше, адже зайвий жир закупорює пори та викликає появу прищів. Якщо у вас жирна шкіра обличчя, часто виникає спокуса очистити її “до скрипу”. Але це може виявитись дуже непродуктивним і в більшості випадків це так і стається. Часто думають, що якщо жирний тип шкіри, то тоді потрібно її підсушувати, щоб не виділялось шкірне сало. І це найбільша помилка, а чому зараз ми вам розповімо.
Якщо ви видалите надто багато шкірного сала, ваша шкіра може стати ще більш жирною. Щодня ми робимо певні речі, які можуть так чи інакше впливати на нашу шкіру.
5 помилок, які часто провокують нашу шкіру виділяти ще більше шкірного сала:
1.Вмивання по кілька разів на день. Часто люди, у яких шкіра швидко жирніє, можуть очищувати обличчя по декілька разів на день, і ддумають, що це допоможе позбутись цієї пробелеми, що обличчя не буде блистіти і т.п, особливо у спеку. Тимчасово це допомагає, але у довгостроковій перспективі тільки шкодить. Коли ви знежирюєте шкіру, вона намагається це компенсувати, виділяючи ще більше сала. Достатньо вмитатись тільки 2 рази на день: ввечері та зранку, але обов’язково використовуючи гелі, молочко або пінку для вмивання, відповідно до вашого типу шкіри.
2.Ігнорування зволожуючого крему. Часто люди вважають, що жирну шкіру зволожувати не потрібно, адже вона і без цього жирна. Але це дуже далеко від істини. Зволожуючий крем дає шкірі відчуття, що вона не суха, що зменшує вироблення шкірного жиру і робить шкіру більш матовою. Звичайно, не варто використовувати надто жирний крем для такої шкіри, тому що він може забивати пори. Легкого зволожуючого крему буде достатньо, також модна використовувати зволожуючий – мотуючий крем.
3.Зловживання скрабами. Тут ситуація така ж, як і з вмиванням. Ми хочемо очистити жирну шкіру, однак зловживання скрабами змушує шкіру виробляти більше шкірного сала. Замість того, щоб використовувати агресивний скраб, зупиніть свій вибір на засобах із саліциловою кислотою, які підходять для жирної шкіри, але також не захоплюйтесь ними. Взагальному, людям, які страждають від проблем із прищами, заборонено використовувати скраби, краще зробити пілінг і то не більше 2 разів на тиждень. Але якщо у вас такої проблеми немає, тоді ви можете використовувати скраб, але знову ж таки не більше 2 разів на тиждень.
Читайте також:Притча про кохання. Що таке сила та пристрасть?
4.Надлишок тоніку. Усім відомо, що хороший тонік – це важлива частина рутини з догляду за шкірою. Він допомагає видалити залишки мила та бруду, які не змились під час вмивання, а також тонізує шкіру. Надто агресивний тонік може знежирити шкіру, а також викликати свербіж і подразнення. Тому зупиніть свій вибір на тоніку, який не містить спирту, і використовуйте його помірно.
5.Перебування у стресі. Ми знаємо, що стрес є частиною нашого життя, але він негативно позначається на нашій шкірі. Коли ми зазнаємо стресу, наш організм виробляє кортизол у великих кількостях, і це призводить до того, що гормональний баланс порушується. Врешті-решт, шкіра починає виробляти більше жиру, а також з’являються прищі, вугрі і чорні цятки. Звісно, що без стресу взагалі не можна прожити, але старатись контролювати себе і свої нервові клітини.
Завдяки цим простим правилам, можна позбутись жирного блиску на вашому обличчі. Головне робити все правильно та регулярно. Особливо звертати увагу на те, чого насправді потребує ваша шкіра, досконало її вивчити, якщо не можете зробити цього самі, тоді порадьтесь із космтологом, або дерматологом.