Перейти до вмісту

5 продуктів, які допоможуть вам знизити рівень холестерину та маю хороший вплив на серцево-судинну систему

 – Горіхи

Горіхи допомагають знизити не тільки холестерин, але і рівень цукру в крові. Але так, як вони є дуже калорійними, то їсти їх потрібно у невеликих порцях.

 – Зелень

Зелень містить дуже багато поживних речовин, тому включайте її у свій раціон харчування у будь-яких кількостях. Вона багата харчовими волокнами і каротиноїдами, які знижують холестерин.

 – Авокадо

Авокадо –  багате джерело мононенасичених жирних кислот. Також у ньому міститься вітамін B9 і мідь, які добре впливають на серцево-судинну систему. Тому включіть авокадо у раціон харчування, та тримайте холестерин у нормі.

Читайте також: Гарбузові панкейки: подавати їх можна з сметаною, варенням, шоколадом або медом

 – Оливкова олія

Оливкова олія багата мооненасиченими жирними кислотами та вітамінами E і K. Краще споживати її у холодному вигляді, так у ваш організм потрапить набагато більше поживних речовин, ніж під час термічної обробки.

 – Жирна риба

Сорти жирної риби, а саме: скумбрія, лосось, сардини та оселедець, багаті жирними кислотами Омега-3. Тому, якщо ви хочете тримати холестерин у нормі, обов’язково споживайте такі види риби. Багато корисних речовин ви отримаєте тоді, коли будете їсти рибу у сирому та запеченому вигляді.