Любов, це те що робить людину щасливою, її людина може завжди дарувати навіть при найважчих обставинах життя. Про неї багато говорилося і у кожному молодіжному фільмі, чи історії, автори намагаються зачерпнути цю тему. Дуже часто любов’ю називають те, що нею ніколи не може бути, а саме егоїзм. Тому, дуже багато людей розчаровуються у любові, дуже багато шукають її там де ніколи її не можна знайти. Сучасний світ «завмирає» від її нестачі, хоч і намагається показати, що живе нею.
5 причин, чому люди завдають болю своїм рідним, тим, кого люблять.
1.Низька емпатія
Буває, що люди просто не відчувають співпереживання до інших: їм складно уявити себе на місці іншого і подивитися на ситуацію його очима. Тому так, вони й справді можуть не розуміти, що завдають болю. Скажімо, їм дійсно невтямки, що друга, який занедужав, може зачепити відсутність повідомлення або дзвінка. З хороших новин — у такому разі проблема у відсутності розуміння, а не в усвідомленому бажанні нашкодити.
Тож якщо людина захоче змінитися, над комунікацією можна буде попрацювати.
2.Нелюбов до себе
Коли люди не в захваті самі від себе, вони схильні проєктувати цю нелюбов на оточуючих. Ніби-то зриватись на інших через свої проблеми. Особливо якщо її коріння — з аб’юзивної поведінки, з якою вони зіткнулися в минулому. Тоді ці люди можуть завдавати болю тим, кого люблять, відтворюючи пережитий досвід. Ними може керувати бажання зробити погано комусь так само, як колись зробили їм. Якщо ви перебуваєте у стосунках із такою людиною — і хочете їх продовжити, — їй потрібна буде допомога в тому, щоб розібратися з цією частиною свого характеру. Допомогти вирішити їй цю проблеми. Можливо звернутись до психолога або знайти ще інший вихід.
3.Низька самооцінка
Якщо людина живе з низькою самооцінкою, вона може не розуміти, наскільки важливі й, у такому випадку, болючі його вчинки та слова. Припустімо, ви збираєте в гостях кількох друзів і знайомих, і один із них вважає за краще залишитися вдома, тому що думає, що ніхто і не помітить його відсутності. А ви особливо сильно сумували саме за ним — але він навіть не уявив би такого, тому що у нього низька самооцінка. В результаті ви зачеплені.
Читайте також:5 причин робити добрі справи. Щоб змінити світ – почніть з себе.
Тому не припускайте, що хтось просто так здогадується, наскільки він важливий для вас. Дайте йому це зрозуміти.
Ніколи не приймайте рішення а іншиї. Ви нікои не можете знати про що інша людина думає і що вона збирається зробити, а тим більше що вона хоче зробити. Поважайте в першу чергу себе і старайтесь завжди оцінювати себе правильно.
4.Вони роблять це навмисно
Часом ми ранимо людей випадково, але часом це роблять і спеціально. Наприклад, ваш партнер принижує вас — навіть жартома — перед іншими, щоб почуватися кращим на вашому тлі. Критикує, ображає, принижує досягнення — так, щоб відчувати себе домінуючим у цих стосунках. У такому разі завдавання болю може бути його стратегією, спрямованою на те, щоб послабити вас. Це не означає, що ця людина вас не любить. Ні. Тут справа у авторитеті, через ваше приниження їй здається, що вона підніметься в очах інших. Але насправді це не так. Якщо вміти правильно відповідати і не розстроюватись через це, тоді ситуація складеться так, що ще й так людина буде себе ніяково почувати.
5.Їм подобається завдавати болю
Зрозуміло, буває й таке. І такі звички теж беруть початок із дитинства — ймовірно, воно було аб’юзивним і складним. У такому разі завдавання болю іншим може бути способом відволіктися від власного болю, встановити якусь дивну справедливість, яка здається їм логічною і правильною. Якщо ви зіткнулися з такою людиною, важливо розуміти, що їй потрібна професійна допомога.
Любов не завжди означатиме приємні почуття. Тут можна пригадати лікаря, який робить операцію для нашого добра і чинить нам боляче. Так само і у нашому житті, люди можуть завдавати нам прикрість чи біль, задля загального і нашого добра, не шкодячи любові. Любов проходить тоді, коли гасне бажання добра цій особі, минає прагнення ощасливити її. Це наступає тоді, коли перестаємо дбати про «паливо» для «багаття» любові.