Перейти до вмісту

5 речей, які оцінює дівчина на першому побаченні

Всі стосунки між людьми починаються з першого побачення. У когось воно має продовження у вигляді бурхливого роману і шлюбу, у когось – у вигляді легкого флірту, а у деяких стосунки після цього закінчуються.
На що дівчата звертають найбільше увагу на побаченні?

 

Запах
Всі безперечно чули, що хороші парфуми справляють сильне враження на співрозмовника. Обливатися їм – не варто, але гарно пахнути потрібно.

 

Почуття гумору
Ця популярна цитата про те, якщо хлопець змушує дівчину сміятися, то все буде добре, дійсно працює.

Так, якщо у потенційних партнерів схоже почуття гумору, їм буде набагато простіше спілкуватися. Як мінімум тому, що незручні паузи можна буде “забарвити” жартами.

 

Читайте також Як прискорити загоювання ран

 

Манери
Комусь може здатися неприйнятним те, що співрозмовник занадто голосно сміється або користується зубочистками просто за столом, але інших – взагалі це не напружує.

Проте увагу на поведінку на публіці дівчата точно звернуть, можете навіть не сумніватися.

 

Увага
Дівчині, яка витратила багато часу на збори, макіяж, зачіску і вибір одягу для побачення з хлопцем, хотілося б почути хоч якийсь комплімент про свій зовнішній вигляд.

Чоловікові це буде не так складно зробити, а дівчині від цього буде приємно.

 

Повага
Уміння виявити повагу і не повчати – одна з основних рис, на які звертає увагу сучасна дівчина. До того ж, лізти в словесну перепалку, якщо ти не згоден з нею – не варіант.