7 основних таємниць чоловіків, про які варто знати кожній жінці, щоб зблизитись з коханим

Дуже часто поринаючи у романтичні стосунки, ми жінки, ідеалізуємо свого коханого, продумуємо, що і як він має для нас зробити, і в той момент коли наші надумані очікування не перевтілюются в реальність ми, не розуміємо обставин чи вчинків чоловіка, і жодна з нас не має уявлення, через що проходять чоловіки, тому варто спробувати зрозуміти причини їх вчинків, щоб з ним зблизитись .

1. Вони теж бояться, що їм відмовлять або їх кинуть.
Багато жінок, отримавши відмову у  любові, часто приміряють на себе роль жертви, і це цілком природно. Коли ми отримуємо відмову у відповідь на зізнання в любові, це дуже сумно, дуже боляче і змушує нас засумніватися у власній красі, розумі і значимості. Однак було б нерозумно вважати, що чоловікам абсолютно не доводиться стикатися з подібним, що вони зовсім не страждають. Чоловікам теж доводиться справлятися з наслідками відмов — тим більше, що найчастіше «перших кроків» у стосунках чекають саме з їхнього боку.

2. Їм завжди говорили , що жінкам можна трохи більше, ніж їм.
Як правило, сучасне суспільство дивиться на чоловіків куди більш прискіпливо, ніж на жінок. З раннього дитинства їм розповідають, що вони ні в якому разі не повинні піднімати на жінок навіть голос, не те що руку, і що вони завжди повинні відігравати роль ідеального джентльмена. Відверто кажучи, ми зовсім не проти того, щоб вони завжди вели себе ввічливо і шанобливо. Але не варто забувати про те, що це далеко не так легко, як здається з боку, особливо з урахуванням того, що сучасне суспільство часто прощає жінкам те , за що з чоловіка готове спустити три шкури.

3. Їм не так просто сходити на побачення з дівчиною, яка подобається, як і жінкам — з чоловіком.
Так, звичайно, жінкам, теж часто доводиться чекати , поки їх хтось запросить на побачення, і це особливо вірно для сором’язливих і тихих дівчат. Однак це зовсім не означає , що чоловікам це дається набагато простіше. Коли чоловік отримує відмову від чергової дівчини, йому буває дуже непросто набратися сміливості, щоб спробувати знову.

Читайте також:Найцінніший вклад нашого життя – це бачити своїх дітей успішними та щасливими

4. Від них очікують, що вони завжди будуть справлятися з власними проблемами.
В більшості випадків чоловіків вчать ховати негативні почуття глибоко всередині і вдавати, що все добре, навіть якщо це не так… І це може досить негативно впливати на їх здоров’я — як душевне, так і фізичне.

5. Вони далеко не такі вправні у спілкуванні, як жінки.
Як правило, жінки відрізняються більшою емпатією. І це має пряме відношення до попереднього пункту. Так як суспільство заохочує і схвалює меншу емоційність в чоловіках, вони з меншою ймовірністю здатні сприймати почуття оточуючих людей — звідси і проблеми в спілкуванні.

6. Вони далеко не завжди розуміють, чого від них хочуть жінки.
Так-так, часто чоловіки не мають про це жодного уявлення. А чому це вас дивує? Адже ви почали читати цю статтю, щоб навчитися розуміти чоловіків, хіба не так? Ну так от… чоловіки знаходяться точно в такому ж становищі. Вони теж вас не розуміють. І було б нечесно очікувати від них телепатичних здібностей — адже ми ними не володіємо.

7. Їм не до вподоби те, що ми завжди чекаємо від них лідерства.
Як правило, ми очікуємо, що чоловіки завжди будуть займати позицію лідера в романтичних стосунках. Але проблема в тому, що не всі люди здатні бути лідерами.
Дорогі жінки будьте мудрими та проявляйте терпіння до своїх чоловіків, тим більше, що тепер ви знаєте про 7 основних таємниць чоловіка.