Найцінніший вклад нашого життя – це бачити своїх дітей успішними та щасливими

Кожні свідомі батьки хочуть виховати щасливих та успішних дітей, в погоні за різними  розвиваючими гуртками, мотивуючими іграми та іншими обов’язками якими ми завантажуємо своїх дітей, ми часто забуваємо про необхідні Чарівні Слова , які так необхідно чути нашим дітям, адже саме ці магічні слова назавжди залишаються в їхніх серцях, і допомагають їм зростати по справжньому щасливи та успішними людьми.
Отже перейдемо до магічних слів, які мають чути наші діти:

«Я тебе люблю»
Коли ваша дитина була зовсім маленькою, ви, напевно, часто повторювали, що любите її. З роками вам почало здаватися, що ця фраза втратила будь-який сенс. Але для дитини вона в будь-якому віці дуже цінна. Неважливо, скільки їй років: 5 або 13. Це буде надавати дитині сили!

«Я так пишаюся тобою»
Щоб ваша дитина виросла впевненою у своїх силах, частіше говоріть їй, що пишаєтеся нею. І неважливо, яке місце вона зайняла на змаганнях. Дитина заслужила похвалу за старання.

«Все в порядку, спробуй ще раз»
Дитина повинна зрозуміти, що невдачі — важлива частина будь-якого процесу. Не сваріть її за двійки, а попросіть підійти до вчительки і перездати погану оцінку. Не гнівайтесь на те, що вона не змогла розповісти вірш. Досвід буває негативним. Краще підбадьорте дитину. Вона повинна знати, що наступного разу все вийде!

Якщо ви будете регулярно повторювати, що вірите в свою дитину, вона навчиться долати труднощі. В майбутньому їй буде набагато легше домагатися поставлених цілей.

Читайте також: Ваша «людина назавжди» – існує, хочете ви цього чи ні, вірите в це чи давно перестали чекати

«Я тобі довіряю»
Цю фразу можна починати говорити дитині тоді, коли ви будете впевнені, що вона готова до самостійних дій. Таке спілкування вселить у ній впевненість і відповідальність. Якщо їй довіряють батьки, то вона не може їх обманювати і підводити. Заведіть дружні стосунки, покажіть дитині, що за правду ніхто не буде лаяти.

«Спасибі»
З раннього віку говоріть дитині «спасибі», навіть якщо вона просто прибрала іграшки. При цьому зовсім неважливо, як у неї вийшло це зробити. З часом вона відповість вам і оточуючим тим же.

«Допоможи мені, будь ласка»
Кожен хоче відчувати себе важливим і корисним. Попросіть дитину допомогти вам у простих справах. Потім вона буде пишатися тим, що чинила татову машину. Хоча вона лише піднісла гайковий ключ. З часом дитина буде самостійно проявляти інтерес і допомагати. В кінці додайте: «Мені без тебе було б важко впоратися».

«Я дуже рада, що ти у мене є»
Стосунки у дитини з навколишнім світом не завжди складаються гладко, особливо в підлітковому віці. Підліток починає сумніватися в тому, що батьки його люблять. А якщо у нього ще є брати-сестри, то переживання тільки посилюються. Тому регулярно говоріть дитині, як ви раді, що він у вас є. А ще те, що маминої любові вистачить на всіх.

Спілкуйтеся з дитиною, як з дорослим, але при цьому не забувайте висловлювати їй свої почуття. Не скупіться на добрі слова, будьте чесними, адже діти дуже добре розрізняють фальшиві фрази. Виховання щасливих та успішних дітей потребує вкладення вашого часу та мудрості, але це один із найголовніших вкладень нашого життя. Бо саме так ми зможемо виховати нашу дитину: впевненою , щасливою і вдячною своїм батькам!