– Не думай про себе погано.Часто буває так, що люди із заниженою самооцінкою бачуть себе виключно у негативному світі, незважаючи на власні успіхи і досягнення. Найменша невдача вибиває з колії і заставляє думати про себе виключно негативно. Варто навчитися зупиняти такі думки. Замість того, щоб звинувачувати себе у неудачах, краще проаналізувати ситуацію, зробити висновки і розглянути план того, як варто поводити себе у майбутньому щоб не повторювати подібного.
– Не боятися усамітнення. Кожній людині в якись період часу треба побути самій. Людина із заниженою самооцінкою може подумати, що вона ображає рідних але це далеко не так. Будучи наодинці з собою, людина відпочиває, щось аналізує, розуміє. Їй потрібен час, який вона потратить виключно на себе. У жодному разі це не егоїзм.
– Перестати себе засуджувати. Варто відноситись до себе з повагою і добротою, не можна постійно себе засуджувати.
Читайте також: У який міяць найкраще для молодят робити весілля?
– Проводити час з близькими і дорогими людьми. Це сприяє заспокійливим і зарядженням позитивних емоцій.
– Не обманюйте себе. Не варто намагатися обманути себе, треба бути чесним перш за все із собою. Гармонія у душі народжує гармонію в оточуванні.
– Насолоджуватися хвилинами на одинці з собою. Буває так, що змушене усамітнення лякає, розстроює і повністю вибиває із колії. Варто навчитися цінувати той час, коли ніхто не може зашкодити і втратити його на те, що подобається.
– Балувати себе. Прийняття ванни з ароматизованими маслами, свічками, масаж, отримане задоволення від смачних страв в улюбленому закладі. Прикладів є безліч.