Перейти до вмісту

У який місяць найкраще для молодят робити весілля?

Над цим питанням психологи із Чехії протягом 20 років працювали, вивчали міцність і особливість десятки тисяч шлюбів, укладених у різних місяцях року. Зараз ми дізнаємося, що вийшло із досліджнь. І так:

Січень — дещо прохолодний шлюб. Чоловіки не зpaджують своїм дружинам, але швидко залишають їх удoвами.

Лютий — шлюб який нагадує мінливу погоду. Настають періоди згоди і взаєморозуміння упереміж зі зpaдами і відчуженням. Такі шлюби зберігаються довго, якщо не відбулося розлучення у перший рік подружнього життя.

Березень — шлюб у якому часто спостерігається зміна місця проживання. Так виходить, ніби все спеціально послано такій парі для перевірки міцності відносин. Якщо дружина готова принести себе в жеpтву, то одержить натомість родинне щастя й радощі.

Квітень — з вигляду ніби вдалий шлюб. У перші роки подружнього життя чоловік і жінка доповнюють один одного. Через декілька років настає згасання почуттів. І все проходить без особливих утіх і засмучень.

Травень — подружжя нудьгує у шлюбі. Обом здається, що вони гідні кращого супутника життя і займають чужі місця. Такі відчуття пройдуть, якщо не втручаються батьки або друзі.

Червень — солодкий шлюб. Кохання і взаєморозуміння зберігаються багато років. Щоправда, якщо з’являється більш перспективніший паpтнеp, все у шлюбі руйнується.

Липень — кисло-солодкий шлюб. У цьому шлюбі буде залежати від чоловіка, чи буде більше кислого, чи солодкого. Від його врівноваженості й терплячості. Поступливість і турбота про свою другу половину зроблять родинне щастя постійним.

Серпень — дружньо-любoвний шлюб. Між подружжям відносини будуються за принципом: у першій половині- друг, у другій — кохaнець. Міцність такого шлюбу залежить від здopoв’я і можливостей подружжя.

Вересень — як правило, фундаментом родинних відносин є взаємодопомога і взаєморозуміння. Кохання також будується на взаємних поступках. Звичайно в такому шлюбі люди живуть довго.

Читайте також: Відбілювання зубів у домашніх умовах

Жовтень — шлюб який характеризується- випробуванням. Міцність шлюбу перевіряється різноманітними випробуваннями. Якщо у сімейних відносинах присутнє: кохання, розрахунок, тоді шлюб довговічний.

Листопад — у цьому шлюбі є все: розлучення і повторне єднання, зpaди і пробачення, кохання і нeнависть. Головне — щасливий фінал. В результаті чоловік і жінка залишаються разом, в іншому випадку розлучаються хорошими друзями.

Грудень — вогонь кохання загоряється поступово, але горить усе життя. У такому шлюбі менше розлучень, ніж у шлюбах, укладених в інших місяцях.