Перейти до вмісту

8 правил, які допоможуть надати об’єм тонкому волоссю.

У б’юті-індустрії підрахували: третина мешканок України – власниці тонких волосся. Тим, для кого це не просто особливість зовнішності, а справжня проблема, б’юті-індустрія пропонує поради по наданню волоссю об’єму і пишноти, отож як додати об’єм тонкому волоссю:7 порад.

1. Зробіть коротку стрижку
Чим коротше стрижка — тим більше можливостей отримати об’єм.Довге тонке волосся зазвичай позбавлене обʼєму: тяжкість тягне його вниз. Зовсім інша справа – стрижки короткі і середньої довжини (вище ключиць). Його легко укладати, воно відмінно тримає форму і зберігає обʼєм. При цьому довжина волосся повинна бути не менше 5 см. Ідеальний варіант для тонкого волосся — каре і стрижки піксі.

2. Сухий шампунь — ваш найкращий друг

По-перше, воно, як відомо, навіть за півдня може стати жирним, брудним біля коренів. Якщо нанести сухий шампунь на корені, він вбере в себе надлишок шкірного сала. По-друге, це засіб піднімає волосся біля коренів, ущільнює його. Сухий шампунь також можна наносити на довжину волосся просто так, щоб надати його обʼєм.

Бруд і жир, що скупчуються на шкірі голови, можуть обтяжувати волосся, роблячи його тонким і неживим. Щоб освіжити волосся і додати об’єму, використовуйте сухий шампунь.

3. Змащуйте кондиціонером тільки кінчики волосся
Не наносіть кондиціонер на коріння, а тільки на кінчики волосся і не більше ніж на чверть довжини. Це стосується і незмивних спреїв, і інших засобів по догляду. Через щільну текстури вони можуть обтяжувати волосся і позбавити коріння об’єму.

Читайте також:Думки, які заважають нам рухатись вперед.

4. Дайте волоссю висохнути, перш ніж розчісувати його
Коли ви розчісуєте вологе волосся, пасма можуть «склеюватися». Для досягнення максимального об’єму дайте волоссю повністю висохнути природним чином, а потім розчісуйте.

5. Висушіть коріння феном для максимального об’єму
При сушінні феном важливо сушити волосся біля коріння для максимального об’єму.

Якщо ви хочете добитися обсягу, не сушіть волосся, витягаючи його щіткою-брашингом від коренів до кінчиків. Краще опустити голову вниз і направити потік повітря з фена на корені волосся. Це підніме його, зробить висушене волосся більш пишним, пухнастим.

6. Використовуйте бігуді-липучки

Щоб отримати максимальний об’єм, використовуйте кілька великих бігуді-липучок на маківці або на всій голові. Накрутіть на них волосся після сушки феном і залиште на 10−15 хвилин. Це підніме волосся біля коріння і зробить зачіску більш об’ємною.

7. Використовуйте спрей для збільшення об’єму
Спреї для збільшення об’єму відмінно підходять для укладання тонкого волосся. Просто розпорошіть його на вологі пасма, а потім укладіть волосся феном, піднімаючи його від коренів. Спрей підніме лусочки волосся, і укладка буде легкою.

8.Зробіть легке начісування

Начісування, яке роблять звичайним гребінцем, – це привіт з минулого. Вони виглядають неприродно і несучасно. Є інший спосіб додати волоссю об’єму за допомогою начісування: використовувати при цьому зубну щітку. Розділіть волосся проділом і начешіть пасма поруч з ним тільки у самих коренів. Потім посуньте проділ на пару сантиметрів убік, повторіть процедуру – і так кілька разів.