9 ознак, що ваш чоловік щасливий і хоче бути з вами в шлюбі.

Всі жінки мріють, аби їхні чоловіки почувалися коханими та щасливими поруч з ними. Але хлопці ніколи не були багатослівними. То як же зрозуміти, що чоловік щасливий у шлюбі з вами? Психологи назвали кілька ознак, які покажуть правду ваших сімейних стосунків.

У шлюбі для щастя подружжя дуже важливо знати і задовольняти потреби своєї половинки. І якщо ви це робите, то ваш партнер буде щасливим поруч з вами

Як же жінці зрозуміти, що її чоловік щасливий у шлюбі? Якщо він робить речі, які наведені нижче, то це безсумнівно про це свідчить.

1. Поцілунки.

Це обов’язкова складова будь-якого сімейного життя. Якщо чоловік, повертаючись з роботи або навіть з магазину, відпочинку, риболовлі — не так важливо, не бачилися ви тиждень або 2 години, цілує вас в губи — значить, він хоче це робити. Йому приємно вас цілувати. Поцілунки в щоку — куди більш відносні, як і обійми.

2. Контакти.
Як тільки чоловік їде по роботі, за вашими сімейними справам або хобі — він завжди вам дзвонить хоча б раз за день. Це нормально і так має бути — він ставить вас в курс подій, їх змін, будує по телефону плани замовлень, справ, якщо вони мають обговорюватися удвох і стосуються сім’ї. Він завжди говорить про те, що нудьгує за вами. Щодо ревнощів, то люблячий чоловік не повинен їх відчувати, а бути впевненим у вас на всі 200%.

3. Визнання в любові.

Люблячий щасливий чоловік буде говорити про те, що любить — практично, щодня. Часто, дуже часто, адже почуття дійсно переповнюють його серце. А ви відповідаєте взаємністю. Тільки люблячий чоловік часто говорить про свою любов не тому, що в його почуттях нічого не змінилося, а тому, що він впевнений, як ці слова і щирість важливі для вас.

Читайте також:7 ознак того, що ви знайшли ідеальну пару для себе.

4.Компліменти
Щасливий у шлюбі чоловік не використовує примітивних компліментів та робить їх не тоді, коли треба, а тоді, коли він цього хоче. Такий чоловік хвалить дружину та підтримує її, адже любов сильніша за будь-які недоліки.

5. Рука допомоги.

Він завжди пропонує допомогу не на словах, а на ділі — прибирає з вами в квартирі, пере речі руками, якщо зламана пральна машинка, готує їжу і навіть миє газову плиту. Для нього — зовсім не проблема стати за раковину до жирного посуду, поки ви укладаєте дітей спати. Вчить з ними уроки, часто віддаючи перевагу спільному проведенню часу походів з друзями. Він прибирає за собакою, варить йому їжу, чистить ванну кімнату, миє брудне взуття за всією сім’єю і зашиває собі шкарпетки, якщо виникла така необхідність. Він вас любить, шкодує, оберігає і завжди готовий допомогти, якщо ви щось не встигаєте. Ніколи не ділить роботу на суто “жіночу” чи “чоловічу”.

6.Він завжди радий твоїй присутності

Упевнений, ти знаєш, як іноді нервує, коли хтось, чия особистість тебе особливо не цікавить, попадає в твій особистий простір.

Це почуття прямо протилежне тому, що ти відчуваєш, коли на «твоїй території» знаходиться кохана людина.

А тепер згадай, як він реагує, коли ти «нав’язуєш» свою присутність? Наприклад, коли він робить щось своє особисте на кшталт гри на відеоприставці, скрупульозності в гаражі або навіть просто читання книги. З радістю приймає твою присутність або роздратовано дає зрозуміти, що тобі непогано було б піти чимось зайнятися?

7. Розради.
Коли ви плачете – він плаче разом з вами. Там, глибоко всередині. Тільки люблячий чоловік буде дивитися і мовчати, обійме, пошкодує, втішить. Він не видаватиме фраз на кшталт: “Заспокойся, чого плакати?”, “Нічого такого не сталося”. Він навіть витре вам ніс і сльози, якщо потрібно. Ось такий він, справжній, люблячий чоловік!

8. Відкрите серце.

Він завжди щирий з вами. Тільки своїй коханій дружині він може відкрити свої бажання, мрії, визнати давні, або свіжі поразки – це для нього так само просто, як і вам – поплакатися в жилетку. Він знає, що ви підтримаєте, зрозумієте, не станете сміятися або дорікати.