Перейти до вмісту

9 Речей які не подобаються чоловікам у жінках.

Ви забуваєте видаляти волосся

Волосся під пахвами. Волосся на ногах. Для багатьох чоловіків це абсолютно неестетично. Це мимовільна реакція, коріння якої заховані настільки глибоко в підсвідомості, що позбутися від них складно. І якщо ви вимагаєте від свого чоловіка, щоб він завжди був виголеним і гладеньким, то вам доведеться регулярно робити те ж саме зі своєю рослинністю.

Ви носите занадто багато макіяжу

Скажіть, що вам більше сподобається самим — справжнє яблуко або його воскова імітація, навіть якщо вона буде набагато красивішою? Ну так от … чоловіки, як і ви, люблять все натуральне. Так, вони не проти того, щоб ви підкреслили за допомогою макіяжу природну красу, але не коли ви «штукатур» до такої міри, що самі на себе не схожі. Більшості чоловіків це зовсім не подобається.

А ще у нього може з’явитися відчуття, ніби ви намагаєтеся його обдурити, підмінивши свою зовнішність маскою, створеною за допомогою макіяжу.

Читайте також:  Секрети всіх щасливих пар

Ви не знаєте норму в алкоголі

Повірте, нікому не хочеться наглядати за дівчиною, яка напилася до такого стану, що не відповідає за свої вчинки. Так що коли ви наступного разу вирішите вирушити в компанії партнера на вечірку, де хочете гарненько розслабитися і випити, переконайтеся, що ви знаєте свою міру.

Якщо ви розумієте, що можете випити більше, ніж вам варто, навчіться говорити «ні» бажаючим наповнити ваш келих. Чоловіки люблять відповідальних жінок — принаймі, тих, яким не доводиться притримувати волосся, поки вміст їх шлунка проситься назовні.

Ви не стежите за волоссям

Коли ви виходите з дому, не спромігшись вимити волосся і хоча б зачесатися, це виглядає не кращим чином. Якщо ви робите так на постійній основі, ви не виглядаєте більш «природно». І, скажіть чесно, кому буде приємно з’явитися поруч з вами, коли ви в такому вигляді?

Ви поводите себе дріб’язково і меркантильно

Знайте: більшість чоловіків тягне до мудрих і злегка загадкових жінок, яких цікавить щось ще, крім туго набитого гаманця. І коли жінка, до якої вони відчувають романтичний інтерес, виявляється дріб’язковою і меркантильною, це дуже сильно їх засмучує.

Якщо ви показуєте чоловікові, що щастя вам можуть принести лише розкішні подарунки, згодом це призведе до того, що він почне відчувати до вас неприязнь.

Ви багато курите

Цей пункт може бути спірним. Багато чоловіків, які палять, не проти, якщо їх жінка час від часу теж буде викурювати цигарку. Однак більшість некурящих чоловіків може вважати цю звичку серйозним мінусом.

Куріння небезпечно і вкрай негативно позначається на вашому (і не тільки вашому!) здоров’ї. До того ж запах тютюнового диму некурящим людям, м’яко кажучи, неприємний.

Ви використовуєте ненормативну лексику

Намагайтеся завжди поводитися чемно, елегантно і стримано — в будь-якій ситуації і за будь-яких обставин. Якщо ви звикли кожну свою фразу підкріплювати міцним слівцем … відвикайте від цього.

Почніть більше читати, розширте словниковий запас, і вражайте чоловіків своїм розумом і знаннями, а не тим, наскільки хвацько ви здатні когось «послати».

Ви намагаєтеся здаватися «миленькою»

Те, що ви сюсюкаєтесь, як дитина, постійно використовуєте виключно зменшувально-пестливі слова і ведете себе, як «блондинка» з поганих анекдотів — це зовсім не мило. Це дратує. Чоловікам не подобається, коли їх жінки вдають із себе маленьких дівчаток, які не здатні подбати про себе навіть у дрібницях. Здебільшого їм подобається, коли жінки самодостатні.

Ви рясно використовуєте парфумерію

По-перше, різкий запах «б’є в ніс». По-друге, він може викликати головний біль. Парфуми важливі, але використовуйте їх розумно.