Перейти до вмісту

9 секретів щасливих стосунків.

Щасливі стосунки з чоловіком, повне взаєморозуміння і любов до кінця – чи можливо це? Так, аби було бажання. Тільки твоє бажання дійсно має бути великим, сильним, непохитним. Зберегти стосунки в щасті та гармонії, уникати стресу і конфліктів — непросто. А якщо один або обидва партнери не завжди можуть знайти баланс між домом і роботою, стає ще складніше. Про головні секрети щасливих стосунків між чоловіком і жінкою зараз ми вам розповімо.

1.Приділяйте більше уваги якості, а не кількості проведеного разом часу
Замість того, щоб витрачати дорогоцінні хвилини на конфлікти, спробуйте отримати максимальну вигоду для ваших стосунків із відведеного часу. Нехай це буде хоча б година або дві години на день.

2.Прийміть той факт, що ваш партнер багато працює
«Робота й особисте життя не повинні сприйматися як конкуруючі аспекти. Вони взаємопов’язані та обидва формують людину», — говорить Наз Бехешті, велнес-коуч, який починав свою кар’єру як помічник Стіва Джобса.

3.Тому не варто докоряти партнерові в тому, що він багато працює. «Коли людина отримує задоволення від роботи, вона може додати позитивних емоцй стосункам. А позбавляти її роботи — це все одно, що заборонити дитині грати та змусити лише вчитися», — говорить Бехешті.

4.Довіра
Ну, які можуть бути щасливі стосунки між чоловіком і жінкою, якщо пара не звикла довіряти одне одному? Взаємні підозри, ревнощі і тиранія ні до чого доброго не призведуть. Тільки віра одне в одного здатна подарувати гармонію, умиротворення і щастя.

Читайте також:Готуємо надзвичайно корисний сир “Рікотта” в домашніх умовах.

5.Приберіть гаджети, коли ви разом
Реальність така, що робота може не залишати нас і після завершення робочого дня — завжди залишаються якісь справи в телефоні або ноутбуці. Але для підтримки стабільних взаємин психологи рекомендують прибирати всі свої гаджети.

«Нехай це буде півгодини для розмов перед сном або один чи два вечори на тиждень, коли ноутбуки закриті, а телефони залишені на зарядці», — радять психологи.

6.Розмовляйте
Психологи не втомлюються повторювати про важливість діалогу в будь-яких взаєминах. І особливо це стосується тих випадків, коли через роботу у стосунках можуть виникати складнощі.

«Якщо мене або мого чоловіка провокують дрібниці — коли він ступає брудним взуттям на підлогу, яку я щойно помила, або хтось із нас знову спізнюється на вечерю через роботу, — тоді ми обговорюємо це, — розповідає коуч із Силіконової долини Кетрін Агостіно. — Ми дозволяємо один одному по-справжньому висловити всі емоції та виговоритися. А потім можемо разом посміятися над проблемою».

7.Життєрадісність
У навколишньому світі й так вистачає негативу і мінору, так нехай у сім’ї ви матимете віддушину і надійний тил від усіх неприємностей. А тому важливо не сумувати і дарувати одне одному оптимізм і радість, гумор і позитив – так набагато легше складаються щасливі стосунки між чоловіком і жінкою.

8.Сплануйте спільний відпочинок
Наз Бехешті каже, що набагато краще для стосунків — просто взяти і спланувати спільний відпочинок, ніж умовляти партнера менше працювати (адже це може його образити).

«Цей підхід більш орієнтований на рішення, ефективний і приємний, ніж серйозна розмова, яка може піти шкереберть», — каже психолог.

9.Плануйте розпорядок дня
Підходьте до своїх стосунків із такою ж енергією, як і до роботи. За словами Агостіно, тут може допомогти планування. «У нас із чоловіком є щотижнева зустріч у неділю, щоб розставити свої пріоритети на тиждень», — говорить вона. Наприклад, якщо ви знаєте, що будете в середу вдома пізно, то можете заздалегідь замовити їжу, щоб не витрачати час на готування та провести його разом за вечерею.

У підсумку це може принести користь як стосункам, так і вашій продуктивності на роботі.