Перейти до вмісту

9 важливих моментів, коли необхідно тримати язик за зубами, щоб не нашкодити самому собі.

Трапляється так, що ми часто шкодимо собі самі. Відбувається це, коли нас втягують в розмови, коли зачіпаються невідповідні теми, і ми говоримо багато зайвого. Не дарма вважається, що “мовчання – золото”. Про що ж слід промовчати, щоб зберегти свою енергію і не завдати шкоди власним мріям і планам? На допомогу прийде мудрість Сходу.

Ось 9 важливих моментів, коли необхідно тримати язик за зубами, щоб не нашкодити самому собі.

1. Про плани на майбутнє І тут справа не стільки в заздрості або пристріті, скільки у вас самих. Психологи з’ясували, що як тільки ви поділилися з кимось своїм геніальним планом, ваш мозок автоматично вважає його виконаним і перестає працювати на подальше досягнення результату.

2. Про свої великі подвиги Навіть якщо ви перемогли триголового дракона або знищили ядро, яке в принципі неможливо знищити, ​​- не обов’язково про це розповідати оточуючим. По-перше, в наш цифровий вік це й так було відображене на камери iPhone з, як мінімум, 50-ти різних ракурсів. А по-друге, ви ризикуєте прославитися хвальком.

3. Про обмеження Ви сидите на жорсткій дієті або тримаєте релігійний пост? Спите на дошках, щоб спина була рівною і не зраджуєте вашій другій половинці? Це дійсно гідне поваги, але втрачає всякий сенс, якщо про це говорити. Адже будь-яке духовне обмеження має сенс тільки в скромності, чи не так?

4. Погано про інших Тим більше, якщо їх немає поруч. Це називається плітки, а людей, які їх розпускають, зазвичай не цінують і не поважають. Аналогічна ситуація виникає тоді, коли ви цю плітку передаєте. Запам’ятайте – той, хто говорить вам погане про іншого, коли його немає поруч, говорить аналогічно і про вас, тільки вже за вашої відсутності.

Читайте також:6 способів та 5 вправ, які допоможуть позбутись неуважності.

5. Про особисті проблеми І не важливо де – вдома, на роботі, в особистому житті або на фінансовому рахунку. Ваші проблеми – це тільки ваші проблеми і вирішувати їх тільки вам. Звичайно, розповівши про те, які ви бідні та нещасні оточуючим, ви отримаєте частку підтримки. А заодно і розповісте про свої слабкі сторони, в які неодмінно отримаєте удар у майбутньому.

6.Не розголошуйте інформацію про свої недоліки

Немає потреби займатися самознищенням і картати себе за недоліки. Так ви лише покажете всім свою слабкість і низьку самооцінку. Плюс понизите рівень своєї духовної енергії.

7. Про свої пізнання Взагалі, хвалитися – погано. І будь ви хоч мудрагелем, зовсім не обов’язково про це розповідати всім. По-перше, ви можете когось образити, змусивши його порахувати себе тупішим за вас. А по-друге, знання без уміння їх застосовувати нічого не варті. Так що, якщо ви ще не Білл Гейтс, вчіться і розвивайтеся далі.

8. Про хороші справи Зробили щось хороше – комусь допомогли, підібрали бездомного песика, погодували пташок, врятували чиєсь життя або репутацію, а, може бути, перерахували всю свою зарплату на благодійність? Відмінно, Всесвіт вам це обов’язково зарахує і воздасть у сто разів більше. Тільки не треба про це кричати на кожному кроці, інакше ваші добрі помисли можуть бути витлумачені, як самопіар.

9.Не розповідайте про відносини

Про будь-які відносини – дружбу, любов або ділові відносини не варто говорити. Серед ваших слухачів можуть знайтися заздрісники і злі люди, які позаздрять або побажають вам чогось недоброго.