Перейти до вмісту

А тому, що не мав тобі що запропонувати. Гроші збирав нам на квартиру, от купив нещодавно, хотів тобі сюрприз зробити

Коли я вчилася в університеті, я дружила з двома хлопцями – Андрієм і Максимом. Андрій був відмінником, закінчив університет з червоним дипломом, а другий – повна йому протилежність.

Зі школи не вигнали й добре. Я – дівчина розумна, забезпечена, Мої батьки – доволі заможні люди. Завжди стежила за собою, модно одягалася і виглядала на всі сто. Правда вчилася я так собі. Андрій мені дуже допомагав в навчанні, а Максим проводжав щодня додому.

Мені вони подобалися обидва і вибрати між ними я не могла. А подружки всі мені заздрили. Ось тільки мені не до сміху було. Чим старшою я ставала, тим чіткіше розуміла, що колись настане день, і мені прийдеться зробити вибір. І Андрій, і Максим були налаштовані серйозно, обоє хотіли зі мною одружитися.

Першим пропозицію мені зробив Максим – прийшов до мене додому з величезним букетом троянд і каблучкою. Максим вмів говорити, він обіцяв мені, що зробить мене найщасливішою, і я повірила і дала йому згоду.

Андрій дуже важко сприйняв цю новину. – Як ти могла, – сказав мені він. – Я ж любив тебе більше за життя.

– А чому пропозицію не зробив? – запитала я.

 

Читайте також Стояла вона біля каси з четвертинкою хліба, довго стояла розгублено нишпорячи у себе в кишенях, мабуть не вистачало кількох копійок. Нарешті продавщиця зглянулася і пробила цю четвертинку додавши свої.

– А тому, що не мав тобі що запропонувати. Гроші збирав нам на квартиру, от купив нещодавно, хотів тобі сюрприз зробити…

Я таки вийшла заміж за Максима, але таємно зустрічатися з Андрієм я не припинила.

Дуже швидко я зрозуміла, що помилилася у виборі. Жили ми з моїми батьками, правда в особняку, де у нас був окремий вхід, а про власне житло Максим і не думав. А навіщо – таке життя його цілком влаштовувало. Йому подобалося те, як він живе.

Межею його мрій виявилася робота в автосервісі і посиденьки з друзями на вихідних. Відразу після весілля, він охолов до мене і майже не звертав увагу. Я себе прямо трофеєм відчувала.

Андрій, як міг, підтримував мене, при цьому ніколи не переступаючи межі. Він і далі залишався моїм другом, який розумів мене з півслова. А чоловік, коли повертався додому, не завжди навіть цікавився, як я себе почуваю і як пройшов мій день.

Андрій працює елітним програмістом, добре заробляє. І я впевнена, якби я вийшла за нього заміж, у мене було би абсолютно все. А я не бачу зарплати свого чоловіка, він вважає, що не зобов’язаний мене утримувати.

Тепер я зрозуміла, що все життя любила Андрія, він для мене рідна людина, а заміж я вийшла не за того. На жаль, усвідомила я це занадто пізно. Кілька днів тому Андрій повідомив мені про те, що одружується з іншою. А я сиджу і все в стіну дивлюся. І не розумію, як так вийшло.