Перейти до вмісту

А він не витримав. Йому просто надоїло жити в режимі лише робота, будинок та сім’я.

Марійка познайомилися з Богданом, коли він приїжджав по справах в її селище. У них гарно і дуже швидко розвивалися відносини. І уже незабаром вони побралися. Через рік сімейного життя у них народилася донечка. З боку здавалося, що у них просто ідеальна молода сім’я, про таку лише мріяти можна. Обоє добре виховані, приємні в спілкуванні, не сперечаються між собою. Але це тільки так з боку виглядало. Через три роки після появи дитини, як грім серед ясного неба, Марія дізнається про зради чоловіка. І одразу приймає рішення – розлучення.

Всі були шоковані такою новиною, така зразкова сім”я на перший погляд, і справді “зразкова” лиш на перший погляд. У чоловіка не було жодних пояснень. Йому просто надоїло жити в режимі лише робота, будинок та сім’я. Він був зовсім не проти, але, крім цього, хотілося поговорити ще про щось, погуляти, зустрічатися з друзями, мати хоча б іноді особистий день для своїх справ.

Марія навпаки, вона вважала, що, раз у них сім’я, то все інше не просто другорядне, а зовсім зайве. Намагалася бути хорошою, люблячою, турботливою ​​дружиною. А він не витримав. І не зміг поступити гідно – сказати, нехай і не дивлячись в очі, а хоча б розірвати відносини під будь-яким приводом. І просто нишком отримував те, чого йому не вистачало.

Читайте також: Не знаю, що мені зараз робити, дитину я дуже люблю і вважаю своїм сином, але як пробачити зраду чоловіка? Як жити далі?

Богдана звичайно всі засуджували. Всі дивувалися від такого повороту.

Але, якщо вже говорити відверто, після тієї ситуації я стала замислюватися, а як вчинила б я, відчуваючи себе пташкою в клітці, без права на те, що мені цікаво і близько, якби набридла така одноманітність. А раптом я теж не витримала б, можливо також хотіла б щось змінити в своєму житті, адже життя таке коротке та швидкоплинне. Я впевнена, що ніколи не зраджу, але ж багато хто теж були впевнені. Життя складне і непередбачуване.