Перейти до вмісту

Але недавно мені відкрилася правда про мого нареченого і я тепер хочу відмінити весілля.

Вже рік я зустрічаюся з молодим чоловіком, все у нас було добре, кохаємо одне одного. За цей час ми познайомилися з родинами і почали готуватися до весілля.

Але недавно мені відкрилася правда про мого нареченого і я тепер хочу відмінити весілля. Виявляється, він весь цей час мені брехав, говорив, що займає престижну посаду в крупній ІТ-компанії, що у нього своя квартира, а насправді він виявився звичайним офіціантом, а квартиру знімає!

Обман розкрився зовсім випадково, коли одна з подруг побачила мого нареченого в ресторані. Вона прислала мені фото, на яких він витирав зі столу. Спочатку я не повірила своїм очам!

 

Читайте також Треба ж і потім забезпечити цю дитинку. Мені і зараз важко, я втомлююся, а потім взагалі впаду? Чи це нормально? А вік? Я впораюся?

Коли я показала цю фотографію своєму хлопцеві, він переконав мене в тому, що це хтось інший і навіть спробував налаштувати мене проти цієї подруги. Тоді моя знайома покликала мене в цей ресторан, і я в усьому переконалася сама: в цьму закладі мій коханий дійсно ходив там у формі офіціанта.

Сказати, що я була здивована – це не сказати нічого! Мій молодий чоловік завжди одягався тільки в брендові речі, любив жити на широку ногу і часто хвалився своєю роботою.

Мене ніколи не цікавили гроші нареченого, і більшість рахунків ми оплачували навпіл або по черзі. І мені, і йому так було зручно, ніхто не відчуває себе в боргу і ми обидва задоволені сформованою в наших відносинах рівноправністю.

Але яка може бути рівність, якщо у мене у 29 років хороша кар’єра, робота, а він в 31 рік – якийсь офіціант? У такій ситуації, навіть проти власної волі, в голову закрадаються думки про те, що він весь цей час обманював мене заради вигоди і що його благополуччя, а також самодостатність були ілюзією. Ти паче, що його начебто квартира виявилася зйомною!

Можливо, мого хлопця цікавила не я, а моя сім’я. Адже у мого батька безліч зв’язків і бізнес, в який, теоретично, він міг би взяти мого майбутнього чоловіка. Без квартири і фінансової допомоги батьки також мене не залишили б.

Весілля ми призначили через 4 місяці, у наступному році. Я вже розповіла про торжество всім своїм друзям і попередила подружок нареченої, якого кольору плаття їм слід зшити. Мої батьки теж повідомили про майбутнє одруження всім родичам і готуються влаштувати свято великого масштабу. Якщо я зараз все відміню або захочу перенести, то до мене виникне безліч питань.

А якщо розповім про те, що мій майбутній чоловік брехав про свою професію, то думаю, що батько його не пробачить і не прийме після цього в нашу сім’ю.

Але обидві мами, які в курсі, – і моя мама і майбутня свекруха, – хочуть мене вмовити не скасовувати торжество…