Перейти до вмісту

Але він не очікував, що ця зустріч змусить його передумати одружуватися.

Як тільки ми з чоловіком дізналися, що син запропонував дівчині одружитися, були неймовірно раді за нього. Я з особливим трепетом ставилася до майбутньої події, адже одружується наш єдиний син.

Та тоді я не знала, що всі приємні хвилювання даремні. Весіллю не бути…

За місяць до весілля Олексій пішов на знайомство з мамою і татом Христини. Але він не очікував, що ця зустріч змусить його передумати одружуватися.

Читайте також Між ними двома чоловік вибрав коханку. Ось так буває.

Ще з порогу юнак зрозумів, що спілкування не заладиться. Ніна Олексіївна спочатку зробила купу зауважень синові, що він надто худий. Навіть запитала, чи він не має ніяких хвороб. А потім жартом сказала, що він навіть не зможе підняти її фігурову доню в РАГСі.

Звичайно, Олексій вихований і ввічливий хлопчина, тому лише посміхнувся і нічого не сказав у відповідь. Та в голові справді промайнула думка, що кохану підняти все ж таки не вдасться. Христина важить більше 100 кг.

Потім розмова перейшла на ще більш некоректну тему – заробіток. Запитала про все: і заробітню плату, і заощадження, і бюджет на весілля, медовий місяць. Та Льоша відповів, що вони домовилися залишитися вдома і провести ці перші дні сімейного життя тільки удвох.

– Якщо ти сам не можеш дозволити собі нормальний відпочинок, то візьми грошей у батьків. Та сидіти вдома в такий період – дурnа ідея.

Жінка придерлася до найменших деталей. Терпіти таке було просто неможливо. Вона навіть запропонувала позичити йому грошей, але з умовою повернення з відсотками.

Таке враження, що вона навмисне дратувала хлопця. Та мого сина просто так не виведеш з терпіння. Він був стійким солдатиком. Тож, щоб не наговорити зайвого почав збиратися додому.

Коли він взувався матір зазначила, що рада віддати свою Христинку заміж. Як виявилося, у неї були вже хлопці, та ні один не покликав її під вінець.

Ця зустріч добряче налякала Олексія. Він повернувся, ніби у воду опущений. Розповів мені про все, що відбувалося за чашкою кави і сказав, що уже не бажає одружуватися.

Ця історія була для мене повною несподіванкою. Але я радію, що син передумав ДО весілля, а не після штампу в паспорті.

На наступний день він зустрівся з Христиною, аби сказати про свої наміри. На що та почала ревіти істеричним плачем. Потім почала наговорювати на парубка, обзивати різними негарними словами. А ще додала, що він просто боягуз, а матір у цьому не відіграла ніякої ролі.

Після цього вони, на щастя чи на жаль, більше не бачилися. Олексій більше уваги почав приділяти роботі, тож почав заробляти великі гроші. Про стосунки зараз не хоче думати. Після такого випадку страшно щось починати.